لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری جراح کشیک بعد از جروبحث با بازپرس!

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص حادثه ممسنی گفت: تا استیفای کامل حقوق همکار جراح  مان که به عقیده ما وظیفه اش را به خوبی انجام داده است، کارمان را به قوت انجام خواهیم داد.

هموطن : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص حادثه ممسنی گفت: تا استیفای کامل حقوق همکار جراح  مان که به عقیده ما وظیفه اش را به خوبی انجام داده است، کارمان را به قوت انجام خواهیم داد.  

دکتر فروغ رزمجو از پزشکان بیمارستان نورآباد ممسنی روز چهارم مرداد  به وضعیت فردی که در یک نزاع خانوادگی چاقو خورده بود ، رسیدگی می کرد که فردی با عنوان بازپرس برای پیگیری موضوع به بیمارستان مراجعه کرد و با پزشک جراح درگیر شد واین امر منجر به بازداشت پزشک معالج شد.

دکتر هاشمی گفت : دستگیری این پزشک بی مورد بوده است لذا موضوع به اطلاع رئیس قوه قضائیه رسید و ایشان هم دستور رسیدگی سریع به موضوع را صادر کردند.

وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه جامعه پزشکی نیاز به حمایت دارد گفت: رسیدگی به این پرونده موجب پیشگیری از این نوع اتفاقات می شود و از آنجا که کار پزشکی در ارتباط با جان مردم است، طبیعی است که تعرض به حقوق آن ها تعرض به سلامتی مردم محسوب می شود.

نورآباد مرکز شهرستان ممسنی و این شهرستان در فاصله 158 کیلومتری غرب شیراز واقع شده است.

جدید ترین مطالب سایت