لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خط و نشان مدیرعامل ایران خودرو برای پژو

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: ایران خودرو برای همکاری با شرکت  های خودروساز خارجی فرش قرمز برای آنها پهن نمی  کند.

هموطن :یکه زارع افزود: شرکت پژو باید بداند درخصوص رفتاری که در گذشته داشته است پاسخگو باشد و برغم مذاکرات انجام شده و قراردادهای تنظیم شده با پژو این شرکت نباید مطمئن باشد که شریک اصلی ایران خودرو خواهد بود.

وی گفت: سیاست ایران خودرو در قبال کشورهایی که در جریان مذاکرات مواضع مناسبی در مقابل ایران اتخاذ نکرده اند و به حقوق حقه ایران توجه نکردند همان سیاست نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران است.

یکه زارع گفت: رفتار ناجوانمردانه و غیرعاقلانه پژو با بازار ایران که به اخراج 8 هزار کارگر این شرکت ( شرکت پژو) هم منجر شد مشکلاتی را هم برای پژو و هم برای ایران خودرو ایجاد کرد.

وی گفت: پژو 22 درصد از فروش جهانی پژو مربوط به بازار ایران بود که در نتیجه خروج این شرکت از ایران این بازار بزرگ را از دست داد.

یکه زارع افزود :  درحال حاضر ایران خودرو با پژو، رنو و سوزوکی همکاری دارد و در کنار اینها با یک شرکت قدرتمند اروپایی به عنوان شریک چهارم در حال مذاکره است.

مدیرعامل ایران خودرو که به نظر می رسد تحت تاثیر انتقادهای اخیر کارشناسان و نیز فشار افکار عمومی ناچار به موضع گیری شفاهی و داخلی در قبال پژو شده، مشخص نکرد که این اظهارات تنها تبلیغاتی رسانه ای و شعاری است و یا اینکه در عمل نیز با نمایندگان این شرکت فرانسوی بدون اغماز و امتیازدهی تعامل خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: ایران برای کشورهایی که به دنبال بازار مطمئنی هستند بسیار مهم  خواهد بود.

جدید ترین مطالب سایت