لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ارکستر مشترک ایران و چین روی صحنه می رود

«علی رهبری»، رهبر ارکستر سمفونیک تهران رپرتوار کنسرت مشترک ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر فیلارمونیک چین را اعلام کرد.

هموطن : خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک تهران گفت: خوشحالم که ارکستر ایران با ارکستر چین روی صحنه می رود چون با این حرکت به جوان های ایرانی امید تزریق می شود. ارکستر سمفونیک تهران با گروه کر 140 نفر است.

وی درباره برنامه کنسرت ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر فیلارمونیک چین گفت: در ابتدا ارکستر فیلارمونیک چین روی صحنه می آید و چند قطعه از "الکساندر برودین" را اجرا می کند و پس از آن یکی از ویلنیست ها کنسرت ویلن چینی می زند. بخش اول با رهبری رهبر چینی روی صحنه خواهد رفت.

در بخش دوم همان ارکستر به رهبری من سمفونی 5 چایکوفسکی را می زند. بعد از اجرای این قطعه 40 نفر از نوازندگان چین به همراه نوازنده های ارکستر سمفونیک تهران قطعه ای 5 دقیقه ای را اجرا خواهند کرد.

رهبری افزود: شب دوم ارکستر سمفونیک تهران به رهبری

من قطعه «شهرزاد» به آهنگسازی کرساکف را روی صحنه اجرا خواهد کرد و بعد از آن ارکستر فیلارمونیک چین با رهبر چینی سمفونی 9 دوژاک را خواهد زد که ما این قطعه را دو ماه پیش اجرا کردیم.

رهبر ارکستر سمفونیک تهران همچنین گفت: ارکستر فیلارمونیک چین 22 و 23 مرداد به همراه ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت روی صحنه می رود.

جدید ترین مطالب سایت