فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

ترویج ابتذال در جمهوری آذربایجان

منابع خبری جمهوری آذربایجان از تدارک برگزاری فستیوال - راهپیمایی حمایت از پوشیدن شلوارک (شورتیک) در این کشور در دوم ماه اوت آینده خبر دادند.در سال ۲۰۱۲ نیز تلاش شد که راهپیمایی همجنس بازان از کشورهای مختلف در باکو برگزار شود که نشد.

هموطن :در چارچوب سیاست ترویج ابتذال در جمهوری آذربایجان، راهپیمایی ویژه حمایت از پوشیدن شلوارک، در باکو برگزار خواهد شد.

این درحالیست که طی هفته های اخیر موضوع ترویج پوشیدن شلوارک در انظار عمومی در باکو موجب مباحث تندی حتی در میان نمایندگان مجلس ملی جمهوری آذربایجان شده بود و بسیاری از مردم نیز از ترویج این قبیل رفتارهای ناهنجار در باکو اظهار نگرانی کرده بودند.

براساس گزارشهای رسانه های باکو تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی در مورد برگزاری این فستیوال که توسط سازمانی به نام «فلشماب آذربایجان» (Flashmob Azerbaijan) سازماندهی می شود، جریان دارد.

شرط حضور در این راهپیمایی پوشیدن فقط شلوارک (شورتیک) اعلام و تاکید شده است که در این راهپیمایی نمی توان از شلوار کوتاه استفاده کرد.

در سال 2012 نیز تلاش شد که راهپیمایی همجنس بازان از کشورهای مختلف در باکو به موازات برگزاری مسابقه آوازخوانی اروپایی یوروویژن برگزار شود که به علت مخالفتهای گسترده اجتماعی و پافشاری طراحان این حرکت ابتذالی به بحرانی گسترده در جمهوری آذربایجان منجر شد و نهایتا دولت جمهوری آذربایجان مجبور به جلوگیری از برگزاری آن شد.

جدید ترین مطالب سایت