لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

همدستی کارمند بانک در حمله به خودروی پول

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور گفت: متهم اعتراف کرد، پس از آزادي از زندان و در پي ملاقات با يکي از دوستانش که در همين موسسه مالي کار مي کرده، متوجه شده يکي از همکارانش در يک روز و ساعت مشخص به تنهايي بخشي از پول هاي موسسه را براي واريز به يکي از حساب هاي موسسه در يکي از بانک هاي شهر مي برد.

هموطن: کارمند يک موسسه مالي که با همدستي سه دزد سابقه دار نقشه دزدي 32 ميليون توماني از محل کار خود را کشيده بود، از سوي کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان نيشابور در استان خراسان رضوي همراه همدستانش دستگير شد.

همدستی کارمند بانک در حمله به خودروی پول

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور به جام جم گفت: رسيدگي به اين پرونده دوازدهم بهمن سال گذشته هنگامي در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت که مدير يک موسسه مالي با حضور در اين مرکز با ارائه شکايتي عنوان کرد، چند مهاجم به کارمندش حمله کرده و کيف پول موسسه را از وي سرقت کرده اند.

سرهنگ سيد حسن حسيني افزود: با تشکيل پرونده و دستور قضايي، کارآگاهان پليس آگاهي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدندو به تحقيق از کارمند بانک پرداختند که معلوم شد او با خودرو کيفي را که حاوي 32 ميليون تومان پول بوده از مدير موسسه تحويل گرفته تا آن را به حساب موسسه در يکي از بانک هاي شهر واريز کند که در ميانه راه راکبان يک دستگاه موتورسيکلت که نقاب بر چهره داشتند، راهش را سد کرده و با حمله به وي و تخريب شيشه هاي خودرو، کيف را دزديده اند.

وي يادآور شد: در پي اظهارات کارمند موسسه مالي، ماموران به بازبيني دوربين هاي مداربسته نصب شده در محل سرقت پرداختند که معلوم شد گفته هاي وي صحت دارد و سارقان، دو نقابدار چوب به دست بوده اند. جستجو براي دستگيري متهمان فراري آغاز شد تا اين که با گذشت حدود چهار ماه از زمان سرقت، ماموران ردپاي يک دزد سابقه دار را در اين ارتباط به دست آورده و با هماهنگي قضايي دو روز پيش او را در مخفيگاهش در يکي از محله هاي مرکزي شهر دستگير و به پليس آگاهي منتقل کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور خاطرنشان کرد: متهم اعتراف کرد، پس از آزادي از زندان و در پي ملاقات با يکي از دوستانش که در همين موسسه مالي کار مي کرده، متوجه شده يکي از همکارانش در يک روز و ساعت مشخص به تنهايي بخشي از پول هاي موسسه را براي واريز به يکي از حساب هاي موسسه در يکي از بانک هاي شهر مي برد.

حسيني گفت: در تحقيقات از مرد سارق معلوم شد نقشه سرقت را دوست کارمندش با همدستي دوست ديگرشان که او نيز يک فرد سابقه دار بوده طراحي کرده و او و يک نفر ديگر از اعضاي باند که وي نيز سابقه دار بوده، سرقت را انجام داده و چند روز بعد پول دزدي ميان هر چهار نفر تقسيم شده است.

وي افزود: در پي اعتراف متهم، سه همدست وي نيز تحت تعقيب قرارگرفتند و يکي پس از ديگري دستگير شدند و به جرمشان اعتراف کردند.فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با توصيه به مديران موسسه هاي مالي از آنها خواست در صورت نقل و انتقال پول نکات ايمني را رعايت کنند و اين کار را توسط محافظان حمل پول انجام دهند تا جان و مالشان به خطر نيفتد.با صدور قرار قانوني براي اعضاي باند، تحقيقات تکميلي از آنها ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت