فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خنک بپوشید!

ورود کارشناسان طراحی لباس، به عرصه تولیدپوشاک کمک بزرگی به همه ماست چون در انتخاب های مان در ویترین مغازه ها با لباس هایی روبه رو هستیم که ایده های خلاقانه دارند و اصول طراحی در تولید آنها به کار رفته است؛

هموطن :

ورود کارشناسان طراحی لباس، به عرصه تولیدپوشاک کمک بزرگی به همه ماست چون در انتخاب های مان در ویترین مغازه ها با لباس هایی روبه رو هستیم که ایده های خلاقانه دارند و اصول طراحی در تولید آنها به کار رفته است؛در نتیجه به مراتب راحت تر و کاربردی تر خواهد بود؛ مهم تر اینکه ظاهری شکیل تر و فاخرتر به شما می دهند چون تک تک برش ها و دوخت ها براساس اصول  کار شده اند. اینها نمونه هایی از مانتوهای طراحان هستند که ست تابستانی جذابی را تشکیل می دهند. 

بنا به گزارش آکاایران : در دوخت این مانتو از پارچه لنین استفاده شده؛ پارچه نخی خنکی که برای انتخاب های تابستانی گزینه مناسبی است. نوع برش این مانتو باعث می شود بلندتر و کشیده تر به نظر برسید. مانتو پیشنهادی ما که از طرح های ریس است و به خانم هایی توصیه می شود که چاقی موضعی در ناحیه پا دارند. فرم کمرکرستی مانتو در بالاتنه و گشاد شدن آن در پایین تنه می تواند هر خانمی را یک سایز باریک تر نشان دهد. 

خنک بپوشید!

خنک بپوشید! لباس,مانتو

آکاایران: خنک بپوشید!

به خانم ها توصیه می کنیم که یک کیف رنگ روشن ساده برای روزهای تابستانی داشته باشند. حتی اگر مانتو رنگ روشن به تن نداشته باشید یک کیف سفید یا آبی می تواند حال و هوای تابستانی برای شما ایجاد کند. انتخاب شما می تواند یک کیف چرم یا پارچه ای باشد. تفاوت این دو در نحوه شست وشو است؛ کیف چرم نیازمند خشکشویی است و کیف پارچه ای را می توانید در خانه بشویید. برای این کار از ماشین لباسشویی استفاده نکنید چون پارچه سفید کیف را چرک مرده می کند.

خنک بپوشید!

اگر شما اهل رفت و آمدهای مداوم هستید و ساعات طولانی بیرون از خانه به سر می برید، بیش از هر چیز به یک کفش راحت احتیاج دارید؛ کفشی با کفی طبی و سطح پارچه ای منفذ دار که جلوی نفس کشیدن پا را نگیرد. برای داشتن چنین کفشی لازم است کمی بیشتر هزینه کنید تا از برندی مطمئن و شناخته شده خرید کنید. برندهایی مثل اسکیچر و نایک می توانند چنینکفشی را در اختیار شما قرار دهند. هنگام خرید سراغ رنگی مثل خاکستری یا سفید بروید که با ست های مختلف قابل استفاده باشند. 

خنک بپوشید!

از ترکیب سفید و آبی استفاده شده در مانتو برای کامل کردن ست تان استفاده کنید. یک شال خنک نخی با ترکیب سفید و آبی می تواند به شما کمک کند. حتی اگر عادت به روسری دارید، در چنین ستی از آن استفاده نکنید؛ چون لنین پارچه بافت درشت و اسپرتی به حساب می آید و باید آن را با گزینه های اسپرت ست کنید.

خنک بپوشید!

بلند بودن این مانتو دست شما را برای انتخاب شلوار باز می گذارد؛ یک لگ مشکی ساده یا شلوار جین گزینه خوبی است اما دقت کنید در این فصل سراغ نمونه نخی بروید و از نمونه هایی با درصد نایلون بالا خودداری کنید چون می توانند باعث حساسیت های پوستی شوند. در روزهای گرم، پوست بدن مستعد چنین مشکلاتی است.

خنک بپوشید!


انتخاب روز

 مانتوهایی که ترکیب پارچه و تور هستند، بخشی از مد امسال محسوب  شده و در کارهای طراحان مختلف دیده می شوند؛ ما نمونه ای از ریس را برای شما انتخاب کردیم چون یک مانتو کاربردی محسوب می شود. داشتن جیب های بزرگ و جادار، مزیتی است که مادرانی که بچه های کوچک دارند به خوبی درک می کنند. از ویژگی های دیگر این مانتو، شالی بودن سرتاسر جلویمانتو است؛ چون به بسته نگه داشتن جلوی مانتو کمک زیادی می کند. مهم ترین نکته هم رنگ تابستانی آن است که به شما فرصت ست کردن با دایره گسترده ای از رنگ ها را می دهد.

خنک بپوشید!

برای این ست، شلوار راسته یا فیت کات به رنگ سفید یا کرم مشابه مانتو را به شما پیشنهاد می کنیم چون با انتخاب رنگ مشابه برای مانتو و شلوار دست تان باز است تا با رنگ های مختلف کفش و روسری، ست های متنوع با یک مانتو بسازید. نزدیک بودن رنگ مانتو به رنگ شلوار راه رسیدن شما به ست های شیک و متفاوت است. 

خنک بپوشید!

کفش های چرمی برای این فصل پیشنهاد نمی شوند چون نمونه های موجود در بازار از چرم مصنوعی هستند و اجازه نفس کشیدن به پا نمی دهند؛ درنتیجه گرمای زیادی داخل کفش تولید شده و باعث ایجاد احساس گرما در کل بدن می شوند. کفشهای پارچه ای که امسال مد شده اند، انتخاب خوبی برای حل این مشکل هستند. در دوخت این کفش ها از پارچه های نخی یا تور استفاده شده؛ درنتیجه تبادل هوا به راحتی صورت می گیرد. داشتن لژ هم مزیت دیگر این کفش هاست؛ چون از کمردرد ناشی از پیاده روی و بلند کردن و نشاندن بچه ها تا حدودی جلوگیری می کند. 

خنک بپوشید!

در چنین ستی، دست تان برای انتخاب رنگ کیف باز است؛ یک کیف چرم قهوه ای یا یک کیف سفید پارچه ای یا یک کیف کرم چرمی و حتی یک کیف به رنگ شال تان به زیبایی ست شما کمک می کند. یادتان باشد، این روزها ست کردن شال و کیف، بیشتر از کیف و کفش به شیک شدن ست شما کمک می کند. برای این ست که قرار است در روز آن را بپوشید سراغ کیف های دسته کوتاه نروید چون جابه جایی مداوم این کیف ها باعث فشار به دست و درد گردن می شود. 

خنک بپوشید!

دلیل انتخاب رنگ سبز برای شال، ویژگی های خاص این رنگ است:

خنک بپوشید!

1- شیکی موجود در ذات رنگ سبز در رنگ هایی مثل نارنجی، زرد و. . . وجود ندارد و باید با انتخاب ظریف بقیه اجزای ست، شیکی را خلق کنید. 

2- این رنگ با رنگ پوست غالب ما ایرانی ها که گندمی است، هماهنگی دارد. 

3- اگر اهل آرایش کردن نیستید، از شال های رنگ روشن استفاده نکنید؛ چون صورت شما را رنگ پریده تر نشان می دهند؛ در مقابل رنگ هایی مثل این سبز، به چهره شما رنگ می دهند.

جدید ترین مطالب سایت