لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قاتل با پای خود به محل جنایت بازگشت

عامل قتل کارگر ساختمانی وقتی برای تغییر مسیر تحقیقات به محل جنایت بازگشت، سرنخ کشف راز قتل را به تیم جنایی داد.

هموطن :تیم جنایی مشهد صبح روز سه شنبه در جریان این جنایت قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل متوجه شدند، مقتول مرد 41 ساله ای است که در یک ساختمان نیمه کاره به عنوان نگهبان مشغول به کار بود. جسد او در حالی که با 20 ضربه چاقو به قتل رسیده بود، در ساختمان کشف شد. در محل جنایت نیز وسایل مصرف موادمخدر پیدا شد.

با توجه به سرقت نشدن وسایل از ساختمان، احتمال ارتکاب جنایت توسط قاتل آشنا مطرح شد. با حضور قاضی جواد حسینی بازپرس ویژه قتل مشهد در محل جنایت تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه پیدا کرد.

تیم جنایی در حال بررسی محل جنایت بودند که یکی از اهالی با مراجعه به آنها ادعا کرد اطلاعاتی درباره عاملان جنایت دارد. او به ماموران گفت: من دو خودرو دارم که یکی از آنها را شب ها در ساختمان نیمه کاره پارک می کنم. دیشب هم خودروی خود را پارک کرده و در حال رفتن به خانه بودم که دو نفر از ساختمان خارج شدند. با آنها درگیر شدم که آنها با چاقو ضربه ای به دست من زده و با خودرویی که آنجا پارک بود فرار کردند.

بازپرس پرونده که متوجه استرس این مرد و تناقض گویی های او شده بود، دستور بازرسی خانه او را صادر کرد. ماموران پس از حضور در خانه مظنون به قتل با لباس های خونین او رو به رو شدند. همچنین آثار خون مقتول بر روی کفش او دیده شد.

مرد 52 ساله که هیچ راهی برای فرار نداشت در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: به دلیل پارک خودرو ام در ساختمان با مقتول دوست شده و همراه هم مواد مخدر مصرف می کردیم. او به خاطر موادمخدری که برایش خریده بودم، 200 هزار تومان بدهکار بود. شب حادثه بعد از مصرف موادمخدر بر سر پول با هم درگیر شدیم و او فحاشی کرد. با چاقویی که همراه داشتم، چند ضربه به او زدم که باعث مرگش شد.

پس از اعتراف به این جنایت، بازپرس جنایی دستور بازداشت متهم به قتل را صادر کرد.

جدید ترین مطالب سایت