لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قاتلان پیرمرد در خانه متروکه دستگیر شدند

دو برادر نوجوان که به خاطر اختلاف خانوادگی، پیرمردی را به قتل رسانده بودند، پس از چهار ساعت در یک خانه متروکه در زاهدان شناسایی و دستگیر شدند.

هموطن :به گزارش جام جم، شامگاه یکشنبه یک مرد سالمند و دو پسرش در حالی که با ضربه های چاقو مجروح شده بودند، به بیمارستان زاهدان منتقل شدند. پزشکان تلاش برای نجات جان این سه نفر را آغاز کردند، اما مرد 65 ساله بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

مسئولان بیمارستان موضوع را به پلیس اطلاع دادند و با حضور ماموران در آنجا تحقیقات جنایی در این خصوص آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان می داد، مقتول و پسرانش در یک درگیری دسته جمعی با ضربه های چاقو مجروح شده بودند.

پس از بهبود وضعیت جسمانی مقتولان، کارآگاهان به تحقیق از دو پسر او پرداختند که در تشریح حادثه گفتند، عاملان جنایت دو برادر 16 و 17 ساله هستند که از مدت ها قبل با آنها اختلاف خانوادگی داشتیم. شب حادثه این اختلاف شدت گرفت و با هم درگیر شدیم. آنها چاقو داشتند و به سمت ما حمله ور شدند. دو برادر نوجوان پس از زخمی کردن ما از محل فرار کردند.

فرمانده انتظامی زاهدان در این رابطه گفت: پس از شناسایی هویت قاتلان، تحقیقات پلیس در این رابطه آغاز شد و ماموران در کمتر از چهار ساعت توانستند دو برادر را در یک خانه متروکه شناسایی و دستگیر کنند. متهمان در بازجویی ها به ارتکاب جنایتاعتراف کرده و درباره انگیزه شان گفتند، از قبل با خانواده مقتول اختلاف خانوادکی داشتیم و مقتول به پدر ما توهین کرده بود. وقتی متوجه این موضوع شدیم، چاقویی برداشته و به مقابل خانه آنها رفتیم که درگیری رخ داد. ما قصد کشتن پیرمرد را نداشتیم و حالا از کار خود پشیمان هستیم.

سرهنگ غلامرضا جعفری خاطرنشان کرد: متهمان پس از اعتراف به قتل با قرار قانونی روانه زندان شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت