لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جزئیات حادثه قطار مسافری آنکارا - تهران

مدیرکل راه آهن آذربایجان (تبریز) با بیان اینکه هیچ گونه آسیبی به مسافران این قطار آنکارا به تهران نرسیده است، گفت: همه مسافران در سلامت کامل هستند و فقط واگن توشه این قطار آسیب دیده است.

هموطن :موسوی درباره جزئیات حادثه قطار مسافری آنکارا به تهران به شماره 11512 ترانس آسیا گفت: طبق اخباری که از راه آهن ترکیه دریافت کردیم به مسافران این قطار هیچ گونه آسیبی نرسیده است و همه آن ها در سلامت کامل هستند.

مدیرکل راه آهن آذربایجان (تبریز) با اشاره به اینکه این حادثه در بین دو ایستگاه سوورن - گنچ از توابع استان بینگل در شرق رخ داده است ، افزود: واگن توشه این قطار که در آن ابزار و لوازم قرار می گیرد، آسیب دید که پس از وقوع حادثه این واگن جدا شده و قطار به حرکت خود ادامه داده است.

وی با بیان اینکه این قطار 170 مسافر داشت ، یادآور شد: راه آهن ترکیه به دلیل امنیتی بودن موضوع چیزی درباره انفجار به ما مخابره نکرد است اما  رسانه های ترک دلیل حادثه را خرابکاری گروه پ ک ک عنوان کرده اند.

موسوی با بیان اینکه اکثر مسافران این قطار ایرانی هستند ، یادآور شد: هیچ مشکلی برای مسافران ایجاد نشده و این قطار فقط با 4 تا5 ساعت تأخیر به مقصد می رسد.

به گفته این مقام مسئول در راه آهن چنانچه مسافران بخواهند خسارت ناشی از تأخیر قطار را دریافت کنند راه آهن ترکیه باید پاسخگوی آن ها باشد و موضوع را مدیریت کند.

پایگاه اینترنتی خبرگزاری دولتی ترکیه ( آناتولی ) نوشت: قطار مسافری آنکارا به تهران به دلیل انفجار مین توسط گروه پ ک ک در بین دو ایستگاه سوورن - گنچ از توابع استان بینگل در شرق این کشور خسارت دید.

یاووز سلیم کوشگر استاندار بینگل نیز گفت: این قطار ساعاتی پس از انفجار به مسیر خود ادامه داد و عملیات تجسس و شناسایی نیروهای امنیتی به طور گسترده ای در منطقه ادامه دارد.

مدیر کل روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء  اعلام کرد : انفجار قطار مسافری آنکارا-تهران در خاک ترکیه و قبل از دریاچه وان رخ داده است و خوشبختانه همه مسافران قطار که بیشتر انها ایرانی هستند در سلامت کامل به سر می برند.

وی اظهار داشت :  قطار مسافری آنکارا به تهران به شماره 11512 ترانس آسیا به دلیل انفجار مین در میان دو ایستگاه سوورن - گنچ از توابع استان بینگل در شرق ترکیه خسارت دید و اسیب جزئی به چند واگن وارد شد اما واگن توشه قطار اسیب جدی دیده است.

مدیرکل روابط عمومی شرکت رجاء باز هم تاکید کرد : هیچ گونه آسیبی به مسافران این قطار آنکارا به تهران نرسیده است و  همه مسافران در سلامت کامل هستند و فقط واگن توشه این قطار آسیب دیده است.

واگن توشه این قطار که در آن ابزار و لوازم قرار می گیرد، آسیب دید که پس از وقوع حادثه این واگن جدا شده و قطار به حرکت خود ادامه داده است. 

قلی نژاد افزود: بنابر اعلام مقامات و مسئولان ترکیه هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفته است.

یاووز سلیم کوشگر استاندار بینگل نیز گفته است: عملیات تجسس و شناسایی نیروهای امنیتی به طور گسترده ای در منطقه ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت