لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودک ۱۸ماهه کرانه باختری را به هم ریخت

اوضاع در کرانه باختری رود اردن همچنان متشنج است.

هموطن :گزارش حاکی است  نظامیان صهیونیست، یک جوان فلسطینی به نام لیث فضل الخالدی از اردوگاه جلزون در شمال رام الله در کرانه باختری رود اردن با شلیک گلوله به ناحیه سینه به شهادت رساندند.

ده ها شهروند فلسطینی هم به علت استفاده نظامیان رژیم صهیونیستی از گلوله های پلاستیکی و گازهای سمی در مناطق مختلف قدس و کرانه باختری رود اردن مصدوم شدند.

جنایت صهیونیست ها در سوزاندن یک کودک 18 ماهه فلسطینی اعتراض گسترده فلسطنیان را درمناطق مختلف سرزمین های اشغالی موجب شده است . شهرک نشینان صهونیست بامداد جمعه با یورش به روستای دوما و پرتاب بمب آتش زا به سمت منازل مسکونی، چندین خانه را به آتش کشیدند که در یکی از آنها علی دوابشه، کودک یکساله فلسطینی زنده در آتش سوخت. حال پدر ، مادر و برادر این کودک نیز وخیم است .

شورای امنیت سازمان ملل و رهبران بلندپایه جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین جنایت صهیونیست ها را در سوزاندن کودک فلسطینی در روستای دوما در نابلس به شدت محکوم کردند.   

شورای امنیت سازمان ملل جنایت شهرک نشینان صهیونیست را در سوزاندن خانواده الدبابشه در روستای دوما در نابلس در کرانه باختری رود اردن محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان نیز جنایت روز جمعه صهیونیستها را در آتش زدن یک منزل مسکونی که منجر به زنده در آتش سوختن یک کودک شیر خوار فلسطینی شد به شدت محکوم کرد.

     اسماعیل رضوان از رهبران بلندپایه جنبش حماس گفت: زمانی که شهرک نشینان افراطی یهودی خانه دوابشه را در نابلس آتش زدند و علی داوبشه کودک خانواده را زنده سوزاندند، تشکیلات خودگردان فلسطین و دستگاه امنیتی آن که با رژیم صهیونیستی همکاری و هماهنگی امنیتی دارند کجا بودند. تشکیلات خودگردان فلسطین به جای حمایت از مردم فلسطین متاسفانه از شهرک نشینان افراطی یهودی و شهرک سازی ها حمایت می کند.

از سوی دیگر خالد البطش از رهبران بلندپایه جنبش جهاد اسلامی گفت : ما اگر به مفاد توافق قاهره و حتی تصمیمات اتخاذ شده اخیر در کرانه باختری رود اردن عمل کنیم و به همکاری امنیتی با اسراییل پایان دهیم در واقع یک گام به جلو برداشته ایم. برای پاسخ دادن به این جنایت زشت بهترین چیز وحدت ملی فلسطینی است.

جنایت دوما، باعث رویارویی فلسطینی ها با نظامیان صهیونیست در شهرهای مختلف کرانه باختری مانند قدس، نابلس و رام الله شد. این جنایت کشورهای مختلف مانند اردن را هم تکان داد. هزاران نفر به خیابان ها ریختند و اعتراض کردند.

مقامات رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان تلاش می کنند تا با بیانیه ها و حرف های گوناگون، آتش خشم فلسطینیان را که بیش از قبل، شعله ور شده، مهار کنند. آنها می ترسد فاجعه دوما و پیکر کوچک سوخته علی، دلهای سوخته فلسطینی را به سمت انتفاضه جدیدی بکشاند.

جدید ترین مطالب سایت