لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قاتل: به خاطر غرورم کشتمش!

پسر جوانی که به خاطر یک لحظه غرور و خشم ناگهانی در حوالی خیابان حر مشهد دست به جنایت زد در بازجویی ها ادعاهای عجیبی کرد.

,اخبار حوادث, خبر حوادث, آخرین اخبار حوادث,اخبار حوادث,روزنامه حوادث،حوادث,حوادث روز،حوادث

هموطن : قاتل گفت: ساعت 6 بعد از ظهر جمعه 15 خردادماه بود از خانه بیرون رفته و در خیابان با جوانی غریبه روبه رو شدم. تا حالا او را ندیده بودم. مغرورانه راه می رفت. از مدل راه رفتنش خوشم نیامد. لحظه ای که از کنار هم رد می شدیم به صورتش نگاهی کردم و با لحنی خشن گفتم: «در محله ما این جوری راه نرو آقا پسر.» با این حرف او ایستاد و به چشمانم نگاه کرد.

سر هیچ و پوچ و بی خودی با هم دست به یقه شدیم. دراین لحظه یکی از اقوام او جلو آمد و با تکه آجری ضربه ای به سرم زد. خشم همه وجودم را گرفته بود. خونم به جوش آمد و دیگر نفهمیدم چه کار می کنم. چاقو کشیدم و ضربه ای به گردنش زدم. من بیهوش شدم و وقتی چشمانم را باز کردم دیدم برادرم مرا به خانه اش برده است.

«مرتضی» در حالی که قطرات اشک را از روی صورتش پاک می کرد آهی کشید و افزود: با شنیدن خبر مرگ آن پسر جوان، از ترس پا با به فرار گذاشتم. نمی دانستم کجا بروم. حتی از سایه خودم می ترسیدم. از طرفی کابوس های وحشتناک شبانه عذابم می داد. خودم هم باور نمی کردم جان یک انسان را گرفته باشم.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در این باره گفت: با گزارش درگیری و قتل پسر جوان درخیابان حر مشهد مأموران در محل حاضر و مراتب را به بازپرس ویژه قتل اعلام کردند. سرهنگ «حسین بیدمشکی» افزود: کارآگاهان در تحقیقات میدانی عاملجنایت را شناسایی کردند و وی را تحت تعقیب قرار دادند تا اینکه روز پنجم مردادماه وی دستگیر شد و قتل را به گردن گرفت.

وی گفت: متأسفانه این درگیری مرگبار در اثر غرور بیجا و خشم ناگهانی رخ داده که در این رابطه نیازمند مطالعه و بررسی آسیب شناسانه پرونده هستیم تا بتوانیم در ارائه آگاهی های لازم به شهروندان و نهادینه شدن مهارت کنترل خشم از طریق رسانه ها و مطبوعات و همچنین جلسات آموزش همگانی اطلاعات و هشدارهای لازم را به شهروندان عزیز ارائه دهیم.

جدید ترین مطالب سایت