فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بررسی نسل طلایی ایران توسط پایگاه KSTA

جام جهانی 2014 برزیل 24 روز دیگر آغاز می شود و تیم های حاضر در بیستمین دوره این رقابت ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می روند.

هموطن: جام جهانی 2014 برزیل 24 روز دیگر آغاز می شود و تیم های حاضر در بیستمین دوره این رقابت ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می روند.

پایگاه اینترنتی KSTA در گزارشی به بررسی تیم کارلوس کی روش پرداخت و نوشت: ایران یکی از تیم های خوب آسیا بود که موفق شد در مرحله گروهی با کنار زدن کره جنوبی و ازبکستان مسافر برزیل شود. این تیم در 14 دیدار خود در مرحله انتخابی تنها هفت گل دریافت کرد که نشان می دهد ایران تیم قدرتمندی در خط دفاع محسوب می شود و توانسته زیر نظر کی روش به نظم تاکتیکی برسد.

تیم ملی فوتبال ایران تاکنون سه بار حضور در جام جهانی را تجربه کرده است. این بار آنها با هدایت کارلوس کی روش پرتغالی، امیدوار به درخشش در جام جهانی 2014 برزیل هستند. البته این را باید در نظر داشت که نسل طلایی فوتبال ایران بازنشسته شده است و ستارگان زیادی در تیم کی روش وجود ندارد. ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی در گروه F باید با نیجریه پیکار کند. سپس در دومین دیدار خود با آرژانتین مصاف خواهد داشت و در آخرین دیدار مرحله گروهی نیز با بوسنی و هرزگوین بازی خواهد کرد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت