لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چکمه ای ها و ماتادور ها در فکر تسخیر بازار ایران

دو وزیر کابینه ایتالیا در روزهای ۱۳ و ۱۴ مرداد و سه وزیر دولت اسپانیا هم نیمه دوم شهریور در راس هیاتی سیاسی، تجاری به منظور گفتگو با مقامات کشورمان و توسعه مناسبات دوجانبه وارد تهران می شوند.

 

هموطن :جهانبخش مظفری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا از سفر دو وزیر کابینه ایتالیا به تهران در روزهای 13 و 14 مردادماه خبر داد.

وی گفت: پس از توافق هسته ای وین، دولت ایتالیا در تلاش برای ارتقای روابط خود با تهران است و به همین منظور، پائولو جنتیلونی وزیر امور خارجه و فدریکا گوییدی وزیر توسعه اقتصادی خود را روزهای 13 و 14 مرداد ماه در رأس هیاتی تجاری به تهران اعزام می کند.

وی در آستانه سفردو روزه وزرای امور خارجه و توسعه اقتصادی ایتالیا به تهران به منظور رایزنی های سیاسی و اقتصادی با مقامات کشورمان گفت: شرکت های ایتالیایی در بخش های مختلف اقتصادی قبل از توافق هسته ای در صف امضای قرارداد با طرف ایرانی قرار گرفته اند.

بازاربکر ایران برای شرکت های بحران دیده ایتالیایی یک فرصت طلایی و حیاتی برای ادامه فعالیت آنها محسوب می شود. فضای اقتصادی به وجود آمده از جمع بندی مذاکرات هسته ای وین، رقابت میان شرکت های ایتالیایی و اروپایی را که در صدد جبران موقعیت از دست رفته در ایران هستند، افزایش داده است.

ایتالیا درزمان قبل از تحریم ها، با بیش ازهفت میلیارد یورو مبادلات تجاری در سال، نخستین شریک تجاری ایران در اتحادیه اروپا محسوب می شد، در حالی که این مبادلات پس از تحریم ها به یک میلیارد یورو کاهش یافت.

پس از مذاکرات هسته ای وین میان ایران و قدرت های جهانی، ایتالیا برای از سرگیری روابط و جبران جایگاه تجاری و اقتصادی پیش از تحریم ها به تکاپو افتاده است.

بر اساس این گزارش، پدرو ویینا سفیر اسپانیا در تهران هم گفت: سه وزیر کشور اسپانیا هفتم سپتامبر (16 شهریور) به ایران سفر می کنند.

وی در حاشیه دیدار با استاندار لرستان در جمع خبرنگاران افزود: وزرای امور خارجه، صنعت و عمران اسپانیا با هدف بهبود روابط تجاری و اقتصادی، نیمه دوم شهریور وارد تهران می شوند.

جدید ترین مطالب سایت