لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شمارش معکوس برای محاکمه شیاطین پایتخت

قرار جلب به دادرسی شیاطین پایتخت به اتهام ربودن 15 زن و دختر جوان از سوی بازپرس جنایی صادر شد.

هموطن :همزمان با شکایت دختر جوانی در ششم فروردین امسال مبنی بر ربوده شدن و آزار و اذیت توسط دو پسر پرایدسوار، کارآگاهان پلیس پایتخت در جریان فعالیت دو مرد متجاوز قرار گرفتند. دختر جوان در شکایتش مدعی شد: در یک مانتوفروشی در میدان هفت تیر کار می کنم و ساعت 22 دیروز منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه پراید مشکی با دو سرنشین مقابلم توقف کرد. هنوز دقایقی از سوار شدنم نگذشته بود که آنها با تغییر مسیر مرا به بیابان های شرق تهران برده و پس ازسرقت اموالم مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از این شکایت، دو شکایت دیگر نیز از شیاطین پراید سوار در پلیس آگاهی ثبت شد تا این که بالاخره هشتم تیر امسال دو پسر جوان شناسایی و دستگیر شدند.

دو متهم 23 و 21 ساله که اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داشتند در بازجویی ها به هشت مورد آدم ربایی، تجاوز به عنفو سرقت اعتراف و انگیزه اصلی شان را سرقت برای تهیه مواد اعلام کردند.

در ادامه با انتشار عکس بدون پوشش متهمان در رسانه ها، چند زن و دختر دیگر نیز از آنها شکایت کردند. در تحقیقات تخصصی مشخص شد 15 زن و دختر 20 تا 32 ساله از متهمان به اتهام ربودن، تجاوز و سرقت شکایت کرده اند.

متهمان نیز در بازجویی ها به هفت مورد تجاوز به عنف اعتراف و ادعاکردند، برای این که غرب تهران خلوت بود و راه فرار وجود داشت، زنان را در آنجا ربوده و به بیابان های اطراف اسلامشهر می بردیم. با اعترافات متهمان مشخص شد آنها آخرین طعمه خود را دو روز قبل از دستگیری در غرب تهران ربوده اند.

در ادامه با شکایت دو شاکی دیگر مشخص شد متهمان یک زن را در کرج و دختر 26 ساله ای را در اسلامشهر ربوده اند. پس از تحقیقات تخصصی، شیاطین پایتخت به سرقت 44 میلیون تومان اموال طعمه های خود اعتراف کرده و در این ارتباط یک خریدار اموال سرقتی نیز شناسایی و دستگیر شد. با تکمیل پرونده، قرار جلب به دادرسی دو متهم به اتهام آدم ربایی، ایراد ضرب و جرح و سرقت مقرون به آزار توسط محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی صادر شد.

همچنین پرونده شیاطین پرایدسوار برای رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف به هفت زن و دختر به دادگاه کیفری استان تهرانارسال شد و متهمان بزودی محاکمه می شوند.

جدید ترین مطالب سایت