لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسعود شجاعی در آخرین بازی اش شکست خورد

 هفته  سی و نهم رقابت های لیگ دسته دو اسپانیا شب گذشته (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی ها لاس پالماس که مسعود شجاعی را در اختیار دارد، در خانه برابر رئال مادرید کاستیا با نتیجه  سه بر دو شکست خورد تا با یک پله سقوط در جدول رده بندی در مکان چهارم قرار گیرد...

هموطن: هفته  سی و نهم رقابت های لیگ دسته دو اسپانیا شب گذشته (یکشنبه) با برگزاری پنج دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی ها لاس پالماس که مسعود شجاعی را در اختیار دارد، در خانه برابر رئال مادرید کاستیا با نتیجه  سه بر دو شکست خورد تا با یک پله سقوط در جدول رده بندی در مکان چهارم قرار گیرد.

مسعود شجاعی در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفت، اما از دقیقه  60 جای خودش را به بنجا زننده یکی از گل های تیمش داد.

این آخرین بازی مسعود شجاعی برای لاس پالماس در رقابت های این فصل لیگ دسته دو اسپانیا بود. شجاعی قرار است به زودی به اردوی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش اضافه شود.

لاس پالماس با شکست در این دیدار 60 امتیازی باقی ماند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به بارسلونای B در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت