لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیمه زنان خانه‌دار در بیمه فراگیر اجتماعی

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه قرار است بیمه زنان خانه دار در بیمه فراگیر اجتماعی گنجانده شود، گفت: درواقع این بیمه برای افرادی است که کارفرمای خاصی ندارند مانند عشایر و روستاییان که وضعیتشان مانند وضعیت زنان خانه دار است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در خصوص بیمه زنان خانه دار اظهارداشت: ما پیش نویس لایحه جدید بیمه زنان خانه دار را آماده کردیم که در این میان متوجه شدیم که بیمه اجتماعی فراگیر در مجلس شورای اسلامی مطرح شده است و مقرر شد تا بیمه  زنان خانه دار در این بیمه گنجانده شود.

وی ادامه داد: بیمه اجتماعی فراگیر برای افرادی است که کارفرمای خاصی ندارند مانند عشایر و روستاییان که وضعیتشان مانند وضعیت زنان خانه دار است درواقع به صورت جامع چند صندوق از این بیمه حمایت می کنند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کار کارشناسی و مکاتباتی با سازمان تأمین اجتماعی انجام دادیم تا در این طرح، بیمه زنان خانه دار مد نظر قرار گیرد. همچنین باید بگویم اگر این امر رخ ندهد ما لایحه خود را آماده کردیم ولی این بیمه برای عملیاتی شدن بیمه  زنان خانه دار منطقی تر است تا مانند دیگر قوانین از اجرا باز نماند.

مولاوردی در خصوص قانون افزایش مرخصی زایمان از 6 ماه به 9 ماه اظهارداشت: مکاتبات بسیاری انجام دادیم و اکنون منتظر ابلاغ از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور در خصوص تأمین اعتبار برای اجرایی شدن این قانون هستیم.

جدید ترین مطالب سایت