لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

هشدار هواشناسی برای استان‌های جنوبی و غربی

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش  های شدید در استان های جنوبی کشور و احتمال سیل در این مناطق، از طوفان گرد و خاک در زابل و هیرمند خبر داد.

هموطن :کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش های شدید در استان های جنوبی کشور و احتمال سیل در این مناطق، از طوفان گرد و خاک در زابل و هیرمند خبر داد.

گودرزی گفت: امروز برای ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شمال غرب و غرب کشور بارش های رگباری، رعد و برق و بادهای محلی را پیش بینی می کنیم. 

وی افزود: همچنین در سه روز آینده شرایط حاکم بر شمال غرب و غرب کشور در جنوب کشور و برای استان های هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان ادامه دارد و برای برخی از نقاط از جمله جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان بارش ها شدید پیش بینی می شود و احتمال بارش های شدید و سیل و آب گرفتگی وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام وقوع سیل و آب گرفتگی توصیه کرد: توصیه برای تردد در مناطق مستعد جاده های کوهستانی استان های نام برده حتما احتیاط لازم را انجام دهند ، همچنین از اسکان و توقف طولانی در بستر و حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

گودرزی گفت: بارش ها در مناطق شرق کشور نیز پدیده غالبی است که در برخی از نقاط با گرد و خاک همراه است. نیمه جنوبی استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و بخش های شمالی استان کرمان نقاطی هستند که وزش باد نسبتا شدید و همراه با گرد و خاک را دارند که در زابل و هیرمند وزش باد شدیدتر است.

به گفته وی، آب های دریای عمان نیز به سبب وزش بادهای شدید، مواج و متلاطم پیش بینی شده است.

آسمان تهران صاف است که گاهی وزش باد نیز در ارتفاعات پایتخت رخ می دهد و 36 درجه سانتیگراد حداکثر دما در تهران است.

جدید ترین مطالب سایت