فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بدل‌های ایرانی کریس رونالدو! + عکس

نسرین مقانلو - بازیگر تلویزیون و سینما - چندی قبل تصویری از شباهت پسرش با کریستیانو رونالدو منتشر کرده بود؛ تصویری که در بسیاری از سایت ها بازنشر شد.

هموطن :مقانلو در بخشی از گفت وگوی خود با «خبرآنلاین» گفته است که پسرش "اینجا نیست و در آمریکاست و در تیم دانشگاه خودش بازی می کند. چون پدرش هم آنجا مربی است و اینها تیم هایی دارند که بچه های خودشان هستند و هفته ای یکی دو روز برای تمرین می روند".

او در پاسخ به پرسشی درباره شباهت پسرش به بازیکن مشهور تیم فوتبال رئال مادرید، گفت: آره خیلی شبیه است؛ ولی از نزدیک ببینید بچه من خوشگل تر است. چشم های درشت تر و پوست سبزه تری دارد، ولی خیلی شبیه است. در مدرسه در آمریکا هم به او می گویند. برایش توضیح دادم که همه خوششان آمده و گفتم اینجا به تو نمی گویند عرشیا خلیلیان، گفتند «کریستیانو مقانلو». می خندید. ولی خودش هم خوشحال بود و گفت اگر دوستان ورزشی را دیدید از آنها تشکر کنید.

حالا خبرآنلاین عکسی از یک پسر جوان منتشر کرده که او هم شباهت زیادی به کریس رونالدو دارد.

در توضیح این عکس آمده است: شهرت فوق العاده زیاد رونالدو باعث شده افرادی که از نظر ظاهری شباهت کوچکی با این ستاره دنیای فوتبال دارند، طوری لباس بپوشند و ظاهرشان را آرایش کنند که شبیه کریستیانو باشند. یکی از این نفرات، جوانی است که در شهر قدس تهران زندگی می کند و از نظر چهره و هیکل، شباهت زیادی با رونالدو دارد.

جدید ترین مطالب سایت