لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری صمدزامبی در باغ آلبالو

رییس کلانتری 151یافت آباد از دستگیری زورگیر سابقه دار جنوب غرب پایتخت خبر داد

هموطن :سرهنگ احدالله یوسفوند در این باره گفت: در ساعت 21 روز هشتم مرداد ماه امسال واحد گشت تجسس کلانتری 151 یافت آباد در حال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که گزارش زورگیری از یکی از شهروندان به آنان مخابره و مدتی بعد شمار شاکیان افرایش یافت.

وی با بیان اینکه شاکیان اعلام کرده بودند که از سوی شخصی به هویت صمد معروف به "صمد زامبی" مورد زورگیری قرار گرفته اند، افزود: ماموران با کسب این اطلاعات سریعا با استفاده از شگردهای ویژه پلیسی و اطلاعات به دست آمده از طریق تحقیقات نامحسوس پلیسی،مخفیگاه متهم در باغات آلبالوی اطراف بزرگراه آزادگان را شناسایی کرده و در یک اقدام ضربتی متهم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

رییس کلانتری 151یافت آباد با اشاره به انتقال متهم به مقر پلیس و بازجویی از وی، گفت: متهم در تحقیقات پلیسی ضمن اعتراف به جرایم خود مبنی بر زورگیری از شهروندان معترف شد که با قمه شکات را مجروح و اموالشان را سرقت کرده است.

وی یوسفوند افزود: در ادامه بازجویی های پلیسی ماموران متوجه شدند که صمد 34 سال سن دارد و مدت چهار سال است که از زندان آزاد شده، همچنین در تحقیقات پلیسی از شماری از شکات یکی از آنان بیان داشت متهم را به عنوان مسافر سوار کرده است اما صمد با قمه ضربه ای به گردن وی زده و قصد سرقت خودرو را داشت که شاکی مقاومت کرده و متهم پس از اینکه در سرقت خودرو ناکام مانده کیف حاوی 160 هزار تومان وجه نقد و گوشی مالباخته را به سرقت برده و متواری شده است.

به گفته رییس کلانتری 151یافت آباد متهم به همراه پرونده اش برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم به مقام قضایی ارجاع شد.

جدید ترین مطالب سایت