فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قصاص؛ فرجام جنایت به خاطر مواد مخدر

مردی که دوستش را به خاطر قرص های روان گردان به قتل رسانده است، در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت. راز اینجنایت که فروردین سال گذشته به وقوع پیوست، وقتی فاش شد که پسری جوان به پلیس تهران مراجعه کرد و گفت پدرش کسی را کشته است.

هموطن :این جوان توضیح داد: «پدرم معتاد است. او معمولا همراه یکی از دوستانش در طبقه بالای خانه  ما مواد مصرف می کند. امروز -روز حادثه- نیز دوستش را به خانه آورد و با هم به طبقه بالا رفتند. ناگهان صدایی شنیدم و سراسیمه خودم را به بالا رساندم. آن موقع بود که جسد دوست پدرم را دیدم که غرق در خون بود».مأموران بعد از اطلاع از این موضوع به محل حادثه رفتند و ضمن بازداشت متهم به نام نریمان، جسد را که آثار ضربه چاقو روی آن مشهود بود، به پزشکی قانونی منتقل کردند.

نریمان وقتی تحت بازجویی قرار گرفت به کشتن دوستش اقرار کرد و گفت در حالت خشم دست به اینجنایت زده و از کاری که کرده پشیمان است. متهم گفت: «من و داوود همیشه با هم مواد مصرف می کردیم. او چند بار قرص های روان گردان مرا برداشته بود و سر این موضوع با هم اختلاف داشتیم. روز حادثه باز هم از قرص های من برداشت به او اعتراض کردم و گفتم باید همه قرص هایی را که تابه حال گرفته پس دهد. او قبول نکرد. سر این موضوع با هم جروبحث کردیم و من در حالی که به شدت عصبانی بودم با چاقو ضربه ای به او زدم.

لحظاتی بعد پسرم به طبقه بالا آمد و همه چیز را فهمید».پرونده نریمان بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی به شعبه ١١٣ وقت دادگاهکیفری استان تهران فرستاده شد. نماینده دادستان در جلسه محاکمه، جرم این مرد را محرز خواند و خواستار مجازات او شد. اولیای دم نیز اعلام کردند خواسته شان صدور حکم قصاص است. به این ترتیب، نریمان به مرگ محکوم شد. او به رأی صادره اعتراض کرد و قضات دیوان عالی کشور به بررسی مجدد پرونده پرداختند. آنها اکنون این رأی را تأیید کرده اند و نام متهم در فهرست اعدامیان قرار گرفته است.

جدید ترین مطالب سایت