لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کینه پسر 15 ساله رنگ خون گرفت

جلسه محاکمه پسری که در 15 سالگی دست به قتل زده بود، به خاطر عدم حضور مشاوران تجدید شد.

هموطن :چهار سال پیش ماموران پلیس در جریان وقوع یک درگیری منجر به قتل قرار گرفتند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد که پسر 15 ساله ای در درگیری با پسری 17 ساله، او را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

با مشخص شدن این موضوع بلافاصله پسر نوجوان دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

وی در بازجویی ها به ماموران گفت: چند وقت پیش سر موضوعی با مقتول درگیر شدم. او هم با دو نفر از دوستانش مرا به خانه ای بردند و قصد داشتند آزارم دهند که موفق نشدند. اما چند روز بعد فیلمی در محل پخش شد که باعث شد آبرویم پیش همه برود. همه مرا مسخره می کردند و همین موضوع باعث شد از مقتول کینه به دل بگیرم. برای همین با او قرار گذاشتم و در حالیکه مست بودم با مقتول درگیر شدند. او چاقو کشید و من هم برای دفاع از خودم یک ضربه چاقو به او زدم.

با اعتراف این پسر پرونده وی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. متهم در این شعبه محاکمه شد و در آن جلسه هیات قضایی پس از بررسی، وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. اما قضات دیوان عالی کشور متهم را مشمول ماده 91 قانون مجازات اسلامی که برای متهمان زیر 18 سال امتیازی قائل شده است، دانستند و این حکم را تایید نکردند.

بنابراین پرونده بار دیگر به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قرار بود صبح 2 روز گذشته متهم در این شعبه محاکمه شود اما این جلسه به دلیل عدم حضور مشاوران که حضورشان برای متهمان زیر 18 سال در دادگاه الزامی است، تجدید شد.

جدید ترین مطالب سایت