لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شمارش معکوس برای محاکمه عامل قتل دختر جوان

 پسرجوان که دختر مورد علاقه اش را به قتل رسانده، در حالی بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود که با گذشت 18 ماه از جنایت هنوز جسد مقتول کشف نشده است.

هموطن :رسیدگی به این پرونده از 12 اسفند سال 92 آغاز شد. خانواده دختر 20ساله ای به نام نرگس با مراجعه به کلانتری اعلام کردند فرزندشان گم شده است. نرگس روز حادثه برای رفتن به مطب پزشک از خانه خارج و به طرز مرموزی ناپدید شد.

کارآگاهان در نخستین گام به مطب پزشک رفته و متوجه شدند، دختر جوان روز حادثه به مطب مراجعه کرده اما به دلیل شلوغی آنجا منتظر نمانده و مطب را ترک کرده بود. در ادامه، تحقیقات روی تماس های دختر جوان متمرکز و معلوم شد نرگس آخرین بار با پسر جوانی چند بار تماس گرفته است. با کشف این سرنخ پسر 18 ساله به نام آرمان دستگیر شد و در بازجویی ها گفت: من و نرگس تلفنی با هم ارتباط داشتیم و در جریان ناپدید شدن او نیستم.

کارآگاهان در بازرسی محل سکونت آرمان، متوجه آثار خون در اتاق این پسر شده و به همین دلیل او را بازداشت کردند. آرمان وقتی متوجه سرنخ های جدید در پرونده شد، گفت: من و نرگس با هم دوست بودیم و قرار بود با هم ازدواج کنیم. روز حادثه نرگس به خانه ما آمد و بعد از کمی صحبت خواست از آنجا برود که پایش سر خورد و زمین افتاد. سر نرگس به دیوار خورد و بر اثر شدت ضربه جان باخت. من که بشدت ترسیده بودم جنازه را در کیسه ای نایلونی گذاشتم و از خانه بیرون بردم و در سطل زباله انداختم.

اعتراف به قتل

تیم جنایی که ادعاهای پسر جوان را با واقعیت یکی نمی دانست، به بازجویی از او ادامه داد تا این که آرمان لب به اعتراف گشود و گفت: من و نرگس همراه خانواده هایمان به آنتالیا سفر کرده بودیم که آنجا با هم آشنا شدیم و قرار گذاشتیم ازدواج کنیم. ارتباط ما در تهران هم ادامه داشت تا این که تصمیم گرفتم به این رابطه پایان دهم. روز حادثه وقتی نرگس به خانه مان آمد موضوع را با او مطرح کردم.

آن زمان مادرم در منزل حضور نداشت و برادر کوچکم در اتاقی دیگر موسیقی گوش می داد و صدای ما را نشنید. نرگس وقتی فهمید قصد ندارم با او ازدواج کنم بشدت عصبانی شد و مرا هل داد، من هم عصبانی شدم و او را هل دادم که سرش به لبه تختخواب خورد و بی حال شد. من که کنترلی بر رفتارم نداشتم سر او را چندبار دیگر به میله تخت کوبیدم و بعد با میله بارفیکس هم چند ضربه به وی زدم. بعد از مرگ نرگس، جسد را در کیسه نایلونی قرار داده و سپس در چمدانی چرخدار گذاشتم.

متهم ادامه داد: در تاریکی هوا، چمدان را از خانه بیرون بردم و جنازه را در سطل زباله انداختم و فرار کردم.

جسدی که کشف نشد

این ادعا در حالی مطرح شد که تحقیقات نشان داد، نرگس دختری بااخلاق بود که فقط به قصد ازدواج با آرمان آشنا شده بود و در مدت آشنایی نیز رابطه شان فقط به گفت وگو درباره ازدواج محدود می شد. دختر جوان وقتی متوجه می شود پسر جوان فریبش داده، به او اعتراض می کند که درگیری آنها به قتل منجر می شود.

آرمان در ادامه صحنه جنایت را بازسازی کرد و پس از تکمیل تحقیقات و به رغم پیدا نشدن جسد مقتول، بازپرس سعید احمدبیگی برای پسر جوان به اتهام قتل عمد قرار مجرمیت صادر کرد.

با تائید این قرار توسط قاضی آرش سیفی، دادیار اظهار نظر دادسرای جنایی، پرونده با صدور قرار جلب به دادرسی به دادگاهکیفری استان تهران فرستاده شد.

جدید ترین مطالب سایت