فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راز پنهان یک جنایت خانوادگی/ آیا پدر به همسر و فرزندانش سم خورانده است؟

مأموران پلیس بروجرد روز شنبه هفته جاری مطلع شدند اعضای یک خانواده در حالی که به شدت مسموم شده اند به بیمارستان انتقال یافته و دو نفر از آنها فوت شده اند. کارآگاهان بلافاصله به مرکز درمانی رفتند و اطلاع پیدا کردند زن میان سال و دختر ١٢ساله اش فوت شده اند. آنها سعی کردند با بازجویی از پسر ١٤ساله خانواده، راز این ماجرا را فاش کنند. 

هموطن :مأموران پلیس بروجرد روز شنبه هفته جاری مطلع شدند اعضای یک خانواده در حالی که به شدت مسموم شده اند به بیمارستان انتقال یافته و دو نفر از آنها فوت شده اند. کارآگاهان بلافاصله به مرکز درمانی رفتند و اطلاع پیدا کردند زن میان سال و دختر ١٢ساله اش فوت شده اند. آنها سعی کردند با بازجویی از پسر ١٤ساله خانواده، راز این ماجرا را فاش کنند. پسر نوجوان ابتدا گفت پدرش آنها را مسموم کرده است اما دقایقی بعد ادعای خودش را تکذیب کرد و گفت پدرش دخالتی در این ماجرا نداشت.پسر ١٤ساله بعد از گفتن این جملات از هوش رفت و تحقیقات نیمه تمام ماند بااین حال، پلیس که احتمال وقوعجنایت خانوادگی را دور از ذهن نمی دید، تلاش خود را برای دستگیری پدر این خانواده آغاز کرد و مرد میان سال در ترمینال بروجرد بازداشت شد. او بعد از انتقال به پلیس آگاهی، گفت از مرگ همسر و دخترش بی اطلاع است. این مرد توضیح داد: «من در تهران کار می کنم و مرتب در رفت وآمد هستم، زمان وقوع حادثه نیز در منزل نبودم».

مظنون اصلی پرونده به آزمایشگاه پزشکی قانونی منتقل و معلوم شد اعتیاد ندارد. از سویی کارآگاهان پی بردند همسر او سابقه افسردگی و حتی اقدام به خودکشی دارد به همین دلیل فرضیه تازه ای شکل گرفت مبنی بر اینکه متهم واقعا نقشی در مرگ همسر و فرزندانش نداشته است. 

کارآگاهان برای رسیدن به نتیجه قطعی منتظر ماندند، بلکه پسر نوجوان به هوش بیاید این در حالی بود که آزمایش های پزشکی نشان می داد این افراد سمی قوی خورده اند. سرانجام پسر ١٤ساله به هوش آمد و مأموران دوباره از او بازجویی کردند. او بار دیگر پدرش را به عنوان قاتل معرفی کرد و این دفعه جزئیات واقعه را توضیح داد.

او گفت: «پدر و مادرم هفته پیش چند بار با هم دعوا کردند تا اینکه روز حادثه پدرم برای آشتی کردن، از بیرون غذا خرید وقتی غذا خوردیم او به هر کدام از ما یک قرص داد و گفت این قرص ها انرژی زا و خیلی مفید است. وقتی آنها را خوردیم، پدرم از خانه بیرون رفت. چند دقیقه بعد مادر و خواهرم درد شدیدی را احساس کردند طوری که روی زمین افتادند و دیگر نمی توانستند تکان بخورند بعد از آن، درد سراغ من آمد اما با هر زحمتی که بود توانستم خودم را خیابان برسانم و از مردم کمک بخواهم. مردم ما را با آمبولانس به بیمارستان رساندند».

کارآگاهان بعد از شنیدن این اظهارات بار دیگر به بازجویی از پدر خانواده پرداختند اما او هنوز به ارتکاب قتل اقرار نکرده است. سرهنگ علیرضا دلیری، فرمانده انتظامی بروجرد، دراین باره گفت: «اظهارات پسر خانواده پرده از قتل مشکوک مادر و دخترش برداشت و اکنون در انتظار اعترافات پدر خانواده هستیم». وی افزود: در صورت نهایی شدن علت قتل، اطلاع رسانی کاملی درباره  این حادثه صورت می گیرد. 

جدید ترین مطالب سایت