لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رژیم صهیونیستی قاتل نوزاد فلسطینی را دستگیر کرد

صهیونیست ها مدعی شدند فردی بنام «میِر اِتینگر» به اتهام دست داشتن در حادثه «به آتش کشیده شدن خانه یک فلسطینی بازداشت شده است.

هموطن :در پی افزایش اعتراض ها و انزجار عمومی از جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در سوزان یک نوزاد فلسطینی، مقامات رژیم صهیونیستی یکی از سران یهودیان در «تل آویو» را بدون حکم قضائی بازداشت کردند.

 صهیونیست ها مدعی شدند، این فرد در حادثه «به آتش کشیده شدن خانۀ یک فلسطینی در شمال کرانۀ باختری رود اردن»  دست داشته است. حادثه به جان باختن یک نوزاد یک و نیم ساله انجامیده بود.

به گزارش شبکه «یورونیوز»، «موشه یعلون»، وزیر جنگ این رژیم، نیز در پی این اقدام دستور بازداشت یهودیان مظنون به اقدام تروریستی را «بی نیاز به حکم قضائی» صادر کرده است.

برابر این گزارش، رژیم صهیونیستی همچنین برای اینکه از پذیرفتن مسئولیت این حادثه شانه خالی کندو مسئولیت را بر گردن شهرک نشینان و یهودیان بیاندازد، افزون بر «اتینگر» دو تن دیگر از سران گروه های یهودی به نام های «مُردِخای مِیِر» و «اویاتار سالونیم» نیز در شمال کرانۀ باختری دستگیر کرد.

برابر «قانون بازداشت اداری» (در سرزمین های اشغالی فلسطین) این افراد تا زمان برگزاری دادگاه و صدور حکم در بازداشت به سر خواهند برد. مدت بازداشت آنان ممکن است شش ماه یا بیشتر باشد

جدید ترین مطالب سایت