فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

آیا دوست دارید گوشی آی فون شما قابی داشته باشد که هیچ کدام از اطرافیان آن را ندارد؟ باید دنبال قاب‍ های خاص باشید که هرکسی به سراغ آنها نمی رود. 

هموطن :ما در این مطلب بیش از 10 قاب محافظ را برایتان معرفی کرده ایم که علاوه بر ظاهر جالب و شاید عجیب، کاربردهای ویژه ای هم دارند. 

1.    سینی غذای ژاپنی

این قاب درست همانند یک بشقاب پر از غذاهای ژاپنی همچون تمپورای میگو است. برای اینکه گوشی و قاب با هم جفت شوند، زنگ موبایل خود را هم صدای چاپ ‎استیک (چوب غذای ژاپنی ها) بگذارید تا پکیج تنوع و سرگرمی شما کامل شود. این قاب فقط جنبه تزئینی دارد و کار خاصی انجام نمی دهد. 

قیمت: 40 دلار – موجود در (فقط) ژاپن

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

2.    قابی با ریموت داخلی برای گرفتن سلفی

این روزها گرفتن عکس های سلفی بسیار زیاد شده و به یکی از تفریحات کاربران تبدیل شده است. برای اینکه یک عکس خودنگاه بسیار خوب داشته باشید، می توانید از این قاب آیفونن استفاده کنید. این قاب از راه دور می تواند شاتر دوربین را کنترل کند. به این مفهوم که بدون نیاز به فشار شاتر روی گوشی، می توانید با این ریموت عکس بگیرید. 

قیمت: 50 دلار – موجود برای آی فون 5، آی فون 5s و گلکسی S5

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

3.    قابی که عطر یا ادکلن موردعلاقه شما را اسپری می کند

این قاب جالب، مخزن کوچکی در خود دارد که می توانید با عطر یا ادکلن موردعلاقه خود یا حتی مایع ضدعفونی کننده دست آن را پر کنید و در مواقع موردنیاز، استفاده کنید. 

قیمت: 20 دلار 

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

4.    قابی که باتون برقی هم هست

این قاب برای مواقعی که مورد زورگیری قرار می گیرید بسیار مناسب است. در این قاب، جریان برق 650 هزار ولتی وجود دارد که می تواند موجب بیهوشی مهاجم می شود. در ضمن، 20 ساعت باتری اضافه در اختیار کاربر قرار می دهد. البته برای استفاده از این قاب باید حسابی حواس خود را جمع کنید. 

قیمت: 99 دلار – به همراه کلید امنیتی

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

5.    قابی که 206 هزار دلار قیمت دارد!

از فشار 650 ولتی برق تا قیمت بسیار عجیب 206 هزار دلاری: این قاب آیفونن از طلا ساخته و با تعداد زیادی الماس و جواهر تزئین شده است.  این قاب، گران ترین قاب آیفونن است که تاکنون عرضه شده است. 

قیمت: 206 هزار دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

6.    قابی که آی فون را به بلک بری تبدیل می کند

آیا دلتان برا صفحه کلیدهای فیزیکی تنگ می شود؟ با قاب Typo می توانید دوباره آن را در اختیار داشته باشید. با باز کردن کشوی این قاب، یک صفحه کلید فیزیکی کامل (QWERTY) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این قاب حس و حال ده سال پیش را زنده می کند که بیشتر گوشی ها، کیبورد داشتند. 

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

7.    قاب گویا

هر گوشی موبایلی سیگنال هایی برای ردیابی دارد. یک کمپانی اوکراینی از این تشعشات برای روشن کردن دو آیکون در پشت قاب Lunecase استفاده کرده است که هنگام دریافت تماس تلفنی یا پیامک، روشن می شود. با این قاب، گوشی موبایل به یک قهرمان تبدیل می شود که سریعا همه رویدادها را گزارش می دهد. 

قیمت: 40 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

8.    قابی که سوکت شارژر نیز دارد

از اینکه دایم کابل شارژ گوشی را با خود حمل کنید، خسته شده اید، می توانید قاب Prong PocketPlug را برای آی فون تهیه کنید تا دیگر به کابل برای شارژ نیازی نباشد. این قاب سوکتی برای اتصال به پریز برق دارد. البته این قاب موجب چاق تر دیده شدن گوشی خواهد شد اما همزمان شارژر هم هست. 

قیمت: 65 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

9.    قابی که آی فون را به دوربین دید شبانه تبدیل می کند

قاب Flir، گوشی موبایل آی فون را به  دستگاه تشخیص تصاویر بر اساس حرارت تبدیل می کند. با این قاب می توانید همه اجسام گرم در اطراف خود را تشخیص دهید. 

قیمت: 350 دلار 

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

10.     قابی که قلاده محافظ هم هست

قاب  Kenu Highline در واقع کابلی در خود دارد که به سوکت شارژر گوشی وصل می شود و حکم قلاده محافظ را برای گوشی ایفا می کند و مطمئن می شوید که آن را هرگز در جایی جا نخواهید گذاشت. 

قیمت: 35 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

11.    قابی که رنگ خود را بر اساس حالت روحی دوستان تغییر می دهد

قاب Feeling Skin نوعی باتری اکسترنال است که علاوه بر اضافه کردن شارژ بیشتر به آی فون، می تواند رنگ تابشی خود را بر اساس حالات روحی دوستان تغییر دهد. 

قیمت: 69 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

12.    قابی که فندک هم هست

قاب Hangout case از سیستم مشابه فندک ماشین استفاده می کند و شما می توانید با پشت گوشی آی فون خود، سیگارتان را روشن کنید. این قاب همچنین، درباز کن بطری و پایه نیز دارد که بسیار به کاربر کمک می کنند. 

قیمت: 40 دلار

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

13.    قابی که شبیه خرچنگ ژاپنی است

این قاب شبیه نوعی خرچنگ ژاپنی است که در سال جاری میلادی در آکواریوم ژاپن مرد. 

قیمت: 30 دلار 

13 قاب جالب و عجیب برای آی‌فون

جدید ترین مطالب سایت