لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

آشپزخانه ها از ابتدا به عنوان محلی برای پخت و پز در خانه تلقی می شده اند، اما به مرور زمان تغییرات عمده ای رخ داده و امروزه در برخی از خانه های مدرن آشپزخانه به محلی برای اجتماع افراد تبدیل شده است. آشپزخانه در این سبک جرئی از اتاق نشیمن محسوب می شود، ولی همچنان کاربرد محل طبخ غذا و کاربرد را نیز به همراه دارد. 

هموطن :

آشپزخانه ها از ابتدا به عنوان محلی برای پخت و پز در خانه تلقی می شده اند، اما به مرور زمان تغییرات عمده ای رخ داده و امروزه در برخی از خانه های مدرن آشپزخانه به محلی برای اجتماع افراد تبدیل شده است. آشپزخانه در این سبک جرئی از اتاق نشیمن محسوب می شود، ولی همچنان کاربرد محل طبخ غذا و کاربرد را نیز به همراه دارد. این کاربردها باعث شده است تا  بر ضرورت نورپردازی و نصب لوسترهایی زیبا از سقف آشپزخانه در آن،  تاکید شود تا با دکور سایر قسمت های خانه هارمونی  داشته باشد. با هم به چند نمونه از نورپردازی و نصب لوستر در آشپزخانه نگاهی می اندازیم.

- طرح های متضاد

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

انواع مختلفی از طراحی لوسترها در بازار وجود دارد و شما باید نوعی که متناسب با دکور آشپزخانه تان باشد را انتخاب کنید. برای نمونه در این تصویر، آشپزخانه طرحی مینی مالیستی دارد و شامل رنگ های براق است. به همین علت از لوستری براق و درخشنده با بافت کاملا چشمگیر استفاده شده است. این لوستر به کانون دید زیبا تبدیل شده و با سایر لوازم آشپزخانه تداخل ندارد.

-  ساده و در عین حال پیچیده

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

در آشپزخانه هایی با سبک خانه های مزارعی، نمی توان از لوسترهای نمونه قبلی استفاده کرد. در این نمونه لزومی ندارد لوستر آنقدر برجسته به چشم بخورد و فقط باید تا حدی پیچیده باشد که بتواند فضای آشپزخانه را به صورت شیک تغییر دهد. لوسترهای کریستالی انتخابی ایده آل هستند.

- لوسترهایی با نمای رسمی

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

 در آشپزخانه های مشابه این نمونه، لوستر کمی پیچیدگی در فضا ایجاد کرده ولی در عین حال نمایی رسمی خلق کرده است. کانون دیدی بسیار زیبا در آشپزخانه سنتی حاصل شده که با سایر لوازم دکوری در تضاد نیست.

- ابعاد متناسب

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

هنگام خرید لوستر باید به ابعاد آن که متناسب با ابعاد آشپزخانه باشد، توجه کرد. برای نمونه آشپزخانه کوچک با لوستر بسیار بزرگ در مرکز سقف، کوچکتر از قبل دیده می شود ولی اگر به این نمونه نگاه کنید، می بینید که چگونه آشپزخانه بزرگ با لوستری کوچک، بسیار بزرگتر به نظر می رسد. این لوستر کاملا متناسب با فضای خانه است.

- طرح متناسب با کل نمای خانه

نورپردازی در آشپزخانه با لوستر

در خانه هایی با قدمت تاریخی همچون این نمونه، قطعا شما به دنبال حفظ ارزش ها و جزئیات اصیل هستید و به همین دلیل است که دکور سنتی در این آشپزخانه، مدنظر بوده است. برای برجسته نشان دادن سبک هنری، مالک خانه از لوسترهایی با طرح پیچیده و متناسب با سایر دکوراسیون خانه استفاده کرده است.

جدید ترین مطالب سایت