فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

 درباره بازگشت کفش های ونس، رواج کفش هایی با لژ یکسره و. . . حرف زدیم و گفتیم برای ست های اسپرت و نیمه رسمی تابستان امسال دنبال چه کفش هایی باشید اما از مهمانی ها حرف نزدیم. طراحان برای مهمانی هایتابستان 94 کفش های ساقدار را به شما پیشنهاد می کنند، کفش ها یا صندل های تابستانی که مچ پا را می گیرند؛ مثل نمونه هایی که ما به شما پیشنهاد   می کنیم.

هموطن :

در تابستان امسال، طراحان با دست و دلبازی بیشتری سراغ رنگ ها رفتند و این جسارت را می توان علاوه بر لباس ها در کفش ها و کیف ها هم دید؛ مثل همین صندل مشکی که با آبی و سبز ترکیب شده است. یک پیراهن یا بلوز و شلوار سبز یا آبی با این کفش کامل می شود. اگر کمی رنگ شناسی بلد باشید، می دانید که می توانید با پیراهن زرد هم اینکفش را استفاده کنید. 

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

آکاایران: این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

ما به خانم ها پیشنهاد می کنیم در کمد کفش های شان یک رنگ متفاوت داشته باشند؛ مثل قرمز. این کفش می تواند با دنیایی از رنگ ها مثل خاکستری، آبی، سورمه ای، مشکی و حتی سبز همراه شود و یک پیراهن ساده را به نمونه ای خاص تبدیل کند. اگر برای پیراهن های تابستانه خود دنبال چنین کفشی هستید، نگاهی به این طرح زارا هم بیندازید. 

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

ترکیب کفش پاشنه دار با لژ عاجدار، از ابتکارات به یاد ماندنی طراحان در تابستان امسال بود؛ ترکیب نشانه ای از کفش های اسپرت با نمونه های پاشنه دار. اگر بیشتر اهل ست های نیمه اسپرت هستید و در مهمانی ها اغلب با شلوار جین و انواع بلوز شرکت می کنید، این کفش ها انتخاب خوبی برای شما هستند. گزینه ای که هم به کشیده تر نشان دادن شما کمک می کند و هم اسپرت بودن ست تان را خراب نمی کند. 

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

برای کسانی که پوشیدن کفش پاشنه دار راحت نیست، نمونه های لژدار را پیشنهاد می کنیم؛ همچنین برای کسانی که قد کوتاهی دارند. پوشیدن روزانه این مدل کفش ها کمک می کند تا کوتاهی قد را جبران کنند. این مدل هرچند به دلیل پاشنه کنفی و داشتن بند در ساق پا، مد 94 محسوب می شود اما از آن دسته کفش هایی است که می توانید با اطمینان از جلوه دار بودن آن، در تابستان های بعد هم از آن استفاده کنید. 

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

برای کسانی که دنبال یک نمونه خاص از طرح های تابستان 94 هستند، این نمونه ریشدار را پیشنهاد می کنیم. رنگ این کفشهم به گونه ای است که با انواع لباس ها، به خصوص پیراهن های رنگ روشن تابستانی قابل ست کردن و پوشیدن است. 

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

یک پیشنهاد خاص از طراحان؛ شاید هنگام خرید، رنگ لیمویی این کفش شما را دچار تردید کند ولی جلوه آن به همین رنگ است که می تواند به ست شما هم منتقل شود. یک پیراهن حریر سفید با نقش های شلوغ آبی، مشکی و لیمویی را تصور کنید؛ این ست برای کامل شدن به این کفش احتیاج دارد.

این کفش های ساق دار امسال مد شده اند

جدید ترین مطالب سایت