لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

از سفر زمینی به ترکیه خودداری کنید

مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت :شرکت های مسافری و باری از سفر زمینی غیرضروری به ترکیه خودداری کنند.

هموطن :محمد جواد عطرچیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما گفت: در پی حمله افراد مسلح به اتوبوس ایرانی در روز گذشته به شرکت های حمل و نقل مسافری و باری بخشنامه شد تا از سفرهای غیرضروری به ترکیه خودداری کنند.

وی با اشاره به حمله افراد مسلح به اتوبوس ایرانی در ترکیه که روز گذشته صورت گرفت ، گفت : با ارسال بخشنامه ای به تمام شرکت های حمل و نقل مسافری و باری اعلام کردیم تا از سفرهای غیرضروری به ترکیه خودداری کنند و با تدابیر امنیتی تا حد امکان در طول روز به این کشور سفر کنند.

وی با بیان اینکه  اعتراض خود را به دولت ترکیه اعلام کردیم گفت: از طریق وزارت امور خارجه پیگیر دریافت پاسخ دولت ترکیه درباره  این حادثه است.

مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه های مرزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر اینکه مسئولیت حفظ جان و اموال مسافران ایرانی در ترکیه بر عهده این کشور است، درباره وضعیت پیکر راننده اتوبوس ایرانی که روز گذشته در حمله افراد مسلح جان خود را از دست داد ، گفت: مسافرانی که زخمی شده بودند روز گذشته بعد از حادثه بلافاصله به کشور بازگشتند و تشریفات انتقال پیکر راننده اتوبوس ایرانی هم امروز انجام می شود.

یک دستگاه اتوبوس مسافری ساعت 23 پنجشنبه شب از تبریز به مقصد وان ترکیه حرکت کرد که حدود 7 صبح روز جمعه از مرز بازرگان خارج شد و در حدود 11 صبح روز گذشته نیز این اتوبوس در منطقه چالدوران ترکیه از طریق افراد مسلحی که در کوه های اطراف کمین کرده بودند مورد حمله قرار گرفت.

در  این حمله و تیراندازی راننده و چند نفر از مسافران زخمی شدند که راننده در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. سپس اتوبوس در پاسگاه ترکیه متوقف شد و سایر مسافران با اتوبوس دیگر به سمت ایران بازگشتند.

جدید ترین مطالب سایت