فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کامیون زباله دختر نوجوان را کشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: واژگونی کامیون کمپرسی در جاده خاوران و برخورد شش دستگاه خودروی سواری با یکدیگر موجب مرگ دختر نوجوان شد.

هموطن :ملکی افزود: این حادثه ساعت 1و 53 دقیقه بامداد امروز رخ داد و بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه های 63، 78 و گروه امداد و نجات 15 همراه با تجهیزات کامل به محل حادثه در غرب به شرق جاده خاوران بعد از سه راه سیمان اعزام شدند.

وی گفت: کامیون کمپرسی با بار ضایعات و نخاله به علت نا معلوم دچار واژگونی و بار آن در سطح بزرگراه پخش شده بود و در پی آن شش دستگاه خودروی سواری نیز به شدت با یکدیگر برخورد کردند و سرنشینان آن درون اتاقک های خودرو محبوس شده و قادر به خروج نبودند.

ملکی افزود: آتش نشانان با قطع برق و باطری خودروها از آتش سوزی جلوگیری کردند و محبوسان را از درون خودروها خارج کردند و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

وی افزود: نیروهای عملیات با به کارگیری جرثقیل، کامیون را به حالت اولیه درآوردند و خودروهای دیگر را نیز به حاشیه امن بزرگراه منتقل کردند.

ملکی گفت: متاسفانه در این حادثه یک  دختر  16 ساله بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از برخورد خودروها با یکدیگر جان باخت و دو خانم و یک آقا نیز که دارای آسیب دیدگی شده بودند به امدادگران اورژانس تحویل شدند.

وی افزود: آتش نشانان پس از تحویل محل به عوامل راهور و نیروی انتظامی برای بررسی بیشتر علت این حادثه به ماموریت خود پایان دادند.

جدید ترین مطالب سایت