لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سالاد سیسیلی

یک سالاد سبز، سرشار از تازگی، آکنده از رنگ، ترکیبی متفاوت و استثنایی از سبزیجات. برای تهیه این سالاد ابتداسبزیجات را پاک کرده، آبکش کرده روی دستمال خشک پهن  کنید تا آب سبزیجات گرفته شود و به سالاد منتقل نشود

هموطن :

 

مواد لازم:

  •  جعفری، شوید، سیر تازه، تربچه: هر کدام 40 گرم
  •  فلفل سبز: یک عدد متوسط
  •  گوجه فرنگی: یک عدد درشت
  •  لیموی ترش: یک عدد متوسط
  •  کلم بروکلی: 50 گرم
  •  جوانه گندم: به مقدار لازم
  •  پنیر پارمسان: به مقدار موردنیاز

طرز تهیه

یک سالاد سبز، سرشار از تازگی، آکنده از رنگ، ترکیبی متفاوت و استثنایی از سبزیجات. برای تهیه این سالاد ابتداسبزیجات را پاک کرده، آبکش کرده روی دستمال خشک پهن  کنید تا آب سبزیجات گرفته شود و به سالاد منتقل نشود. پس از خشک شدن جعفری، شوید و تربچه و سیر، شروع به شستشوی فلفل سبز، گوجه فرنگی، کلم بروکلی و لیموی ترش می کنیم و پس از خشک شدن به سلیقه خودمان این میوه و سبزیجات را برش می زنیم.نکته طلایی در تهیه این سالاد استفاده از پوست رنده شده لیمو ترش بدون استفاده از خود لیمو است. سبزیجات و سیفی جات را لا به لای هم چیده و پس از مهندسی و طراحی اکنون نوبت چیدمان درست مواد کنار یکدیگر است. همچنین پیشنهاد دیگر من استفاده از جوانه گندم کمی آب پز شده و حرارت دیده در این سالاد است. پس از پایان چیدمان کمی پنیر پارمسان را بر روی سالاد پاشیده و با لذت میل کنید.

نکات:

1 - استفاده از برگ آویشن بر روی این سالاد توصیه می شود. در صورت تمایل استفاده کنید.

2 - جوانه گندم را به مدت 3 تا 4 دقیقه در آب جوش قرار دهید و مقدار مختصری نمک و سرکه نیز به آن اضافه  نمایید تا طعم خوشایندی پیدا کند.

3 -این سالاد، یک سالاد خشک محسوب می شود. در صورت تمایل می توانید از مقدار مختصری روغن زیتون، سرکه بالزامیک یا سرکه خرما استفاده نمایید.

جدید ترین مطالب سایت