لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیماری هایی که با استفاده از موبایل به آنها مبتلا می شویم!

دانشمندان و کارشناسان اعلام کرده اند که استفاده بیش از حد از تلفن های هوشمند و تبلت موجب بروز بیماری های مختلف و حتی توموری مغزی می شود!

هموطن:دانشمندان و کارشناسان اعلام کرده اند که استفاده بیش از حد از تلفن های هوشمند و تبلت موجب بروز بیماری های مختلف و حتی توموری مغزی می شود!

بیماری های مرتبط با گوشی موبایل و تلفن های هوشمند

کارشناسان اعلام کرده اند استفاده از تلفن همراه رابطه مستقیمی با ابتلا به بیماری هایی چون آلزایمر، پارکینسون، سردرد، سوزش پوست صورت و بدن دارد.

گفتنی است، دانشمندان اثرات خطرناک تابش اشعه از دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت را به اثبات رسانده اند.

بررسی ها نشان می دهند، براساس تحقیقات اشعه تابش شده از این وسایل سبب ایجاد نوعی فرایند مخرب در بدن می شود که در نتیجه آن انواع بیماری های مزمن غیرواگیردار در بدن به وجود می آید. 

این اشعه ها باعث نوعی برهم خوردن تعادل شیمیایی دربدن می شود و تابش امواج فرکانس رادیویی به سلول های زنده بدن سبب تخریب DNA سلولی می شود.

بیماری هایی که با استفاده از موبایل به آنها مبتلا می شویم!

پژوهشگران آکادمی ملی علوم اوکراین که در این تحقیق حضور داشته اند اعلام کرده اند سایر اختلالات جزئی مانند سردرد، خستگی و سوزش پوست نیز ارتباط مستقیمی با استفاده از تلفن همراه دارد.

کارشناسان هشدار می دهند افراد نباید بیش از 15 ساعت درماه از گوشی تلفن همراه هوشمند خود استفاده کنند.

بنابر تحقیقات نوع اشعه استفاده شده در وسایل الکترونیکی از نوع تابش غیریونیزه است که دارای انرژی کافی برای تغییر سلو ل های بدن و سرطانی کردن آنها است.

کارشناسان بویژه نوع خاصی از تومور مغزی به نام گلیوم را در ارتباط مستقیم با استفاده از وسایل الکترونیکی دارای پرتوهای تابش دارای فرکانس رادیویی RFR و مایکروویو دانسته اند.

امواج این دستگاه ها سبب آسیب سلولی، پیرشدن سلول ها و ایجاد رادیکال های آزاد در بدن می شود که در نتیجه آن DNA سلولی آسیب دیده و موجب بروز انواع سرطان ها بویژه تومورهای مغزی می شود.

استفاده از تلفن همراه تنها به مدت 20 دقیقه در روز می تواند در عرض 5 سال سبب افزایش خطر ابتلای افراد به یکی از انواع سرطان ها و تومورهای مغزی شود.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت