فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باید و نبایدهای دکوراسیون حمام

تزئینات دیواری حمام می تواند فضای شما را گرم تر و بهتر نشان دهد اما باید حواس تان به رطوبت محیط باشد بنابراین شما نمی توانید هر چیزی را به عنوان یک شیء تزئینی از دیوار حمام آویزان کنید.

هموطن :

تزئینات دیواری حمام می تواند فضای شما را گرم تر و بهتر نشان دهد اما باید حواس تان به رطوبت محیط باشد بنابراین شما نمی توانید هر چیزی را به عنوان یک شیء تزئینی از دیوار حمام آویزان کنید. پوستر، نقاشی رنگ روغن و عکس هایی که روی کاغذ گلاسه چاپ شده اند، صرفا تزئینات موقتی هستند چون ظرف شش ماه نم می کشند و آسیب می بینند و اصطلاحا از شکل می افتند. اگر اصرار دارید در محیط داخلی از تصویر برای تزئین دیوار استفاده کنید، حتما باید زمان چاپ عکس تاکید کنید که آن را به روش لیتوگرافی با یک لایه شیشه ای برای تان آماده کنند.  بهترین فضا برای استفاده از قاب عکس و تابلو در محیط حمام بالا یا کنار روشویی، جایی دور از دوش حمام است. فضای رختکن هم جایی است که می توانید آن را با تابلوهای چوبی تزئین کنید. 

 برای انتخاب تصاویر، بهترین کار این است که به سلیقه شخصی تان اعتماد کنید. معمولا الگو برداری از نمونه هایی که در خانه دیگران دیده اید، نتیجه خوبی همراه ندارد چون اولا فضای حمام یک فضای کاملا خصوصی است و شما باید آن را طوری دکور کنید که خودتان خوش تان بیاید و ثانیا چون محیط حمام پر از المان ها و اشیای مختلف است ترکیب چند سلیقه جز شلوغ تر نشان دادن فضا فایده دیگری ندارد. 

1.  نقاشی که خودتان یا همسرتان کشیده است. (بدون هزینه) 

2. عکس یکی از اماکن معروف دنیا که از اینترنت گرفته و چاپ کرده اید. (5 تا 10 هزار تومان هزینه چاپ) 

3.  عکسی که با گوشی موبایل یا با دوربین از طبیعت انداخته اید (معمولا سایز این عکس ها نباید خیلی بزرگ باشد. 5 تا 10 هزار تومان هزینه چاپ) 

4.  تصاویر قدیمی یا کارهای هنری خرده ریزی که در جاهایی مثل جمعه بازار پیدا می شوند و بعد از قاب کردن جلوه خاصی پیدا می کنند. (15 تا 20 هزار تومان) 

5.  استیکرهای تزئینی که قابل نصب روی دیوار و سطوح سرامیکی هستند و می شود آنها را با قیمت خیلی پایینی خرید. (بیشتر مراکز بزرگ خرید در تهران فروشگاه استیکرهای تزئینی دارند. 10 تا 15 هزار تومان) 

6. یک نقاشی از یک نقاش حرفه ای. (هم می توانید اصل تابلو را بخرید و هم می توانید توی اینترنت نسخه کم کیفیت آن را پیدا کنید و بعد از چاپ قاب بگیرید. 5 تا 10 هزار تومان هزینه چاپ برای نمونه کم کیفیت) 

7.  یک تابلوی هنری خیلی ساده که از فروشگاه مورد علاقه تان خریده اید. (40 تا 60 هزار تومان) 

8.  تصاویری از طبیعت که نسخه باکیفیت شان به راحتی قابل دانلود است. (5 تا 10 هزار تومان هزینه چاپ)


گیاه در حمام؛ بله یا خیر؟

بله. کمی سبزی (طبیعی یا مصنوعی) به محیط اضافه کنید و برای خودتان یک جای اختصاصی دوست داشتنی درست کنید. اضافه کردن گیاه به محیط حمام می تواند آنجا را بسیار دنج و دلچسب کند؛ البته به شرطی که درست جاگذاری شده باشد. 

با بافت و اندازه گلدان هایی که انتخاب می کنید بازی کنید. شما می توانید گیاهان کوتاه تر را در قفسه ها بگذارید یا آنها را از سقف آویزان کنید فقط مطمئن شوید گلدان های طبیعی نور کافی برای رشد داشته باشند. 

1- سانسیویریا برگ بلند با گلدان فانتزی (35 تا 55 هزار تومان) 

2- سانسیویریا برگ کوتاه با گلدان کلاسیک (30 تا 50 هزار تومان) 

3- میورا در گلدان کلاسیک (25 تا 40 هزار تومان) 

 

از گلدان های پلاستیکی فانتزی یا آبپاش های رنگی برای قرار دادن گیاه روی زمین استفاده کنید. 

موقع انتخاب گیاه حتما از فروشنده بخواهید گیاهانی را به شما توصیه کند که به نور کمی برای زنده ماندن احتیاج دارند. نیازی نیست حتما توضیح دهید این گلدان ها را می خواهید در حمام بگذارید! فقط بگویید آنها را برای یک محیط کم نور در نظر گرفته اید. 

حمام تان پنجره ندارد؟ نگرانید نور کم محیط باعث از بین رفتن گلدان نازنین تان شود؟ خب، از گل مصنوعی استفاده کنید. این روزها در فروشگاه هایی که لوازم تزئینی دارند، گلدان های مصنوعی به سادگی پیدا می شود. مصنوعی بودن خیلی از آنها را هم تا از نزدیک لمس شان نکنید نمی توانید تشخیص دهید. 


کاشی های چندرنگ بله یا خیر؟

صددرصد بله. کاشی های یک دست سیاه یا سفید ممکن است فضا را لطیف نشان دهند اما استفاده از کاشی هایی با رنگ های ترکیبی محیط داخلی حمام شما را بسیار لاکچری و سطح بالا نشان می دهد. 

خاکستری بافت دار، موزائیکی متالیک یا کاشی هایی با ترکیب رنگ های تیره، محیط را به شدت مردانه می کنند. انتخاب رنگ تیره برای کاشی های دیوار حمام این روزها طرفدار زیادی دارد چون به صاحبخانه ها احساس امنیت می دهد. 

کاشی های با شکل هندسی ویژه؛ این انتخاب به درد آدم های ریسک پذیر می خورد. اگر از تصمیم تان مطمئن نیستید یا خیلی از ماجراجویی خوش تان نمی آید، سراغ این کاشی ها نروید اما اگر حاضرید ریسک انتخاب این کاشی ها را بپذیرید مطمئن باشید خاص ترین حمام دنیا را خواهید داشت. 

پیشنهاد های ما: 

- کاشی 40 در 40 مشکی و طوسی

-  کاشی آنتیک زرد 25 در 40

- گرانیت نیرو هگزانول (شش وجهی) 

کاشی های رنگی؛ این کاشی ها انتخاب کسانی است که دل شان می خواهد فضای شادتر و روشن تری داشته باشند. موقع انتخاب این کاشی ها حواس تان به هماهنگی رنگ شان با سرامیک کف باشد.

پیشنهاد های ما: 

- کاشی 60 در 60 مدل آسمان

-  کاشی نقش ریز مدل نینا

-  کاشی نقش ریز آبی

-  کاشی 60 در 60 زرد چرک

کاشی های رنگی لایت؛ این کاشی ها قدرت و گیرایی بقیه انتخاب ها را ندارند اما در عوض فضای داخلی شما را بازتر و جادارتر نشان می دهند. 

پیشنهاد های ما: 

- کاشی طرح چوب

-  سرامیک 30 در 30 سبز

- گرانیت 


چند سوال روی اعصاب همیشگی درباره تغییر دکوراسیون حمام

ماجراجویی کنید

 آیا من می توانم از کاغذدیواری در حمام استفاده کنم؟

استفاده از کاغذدیواری (حتی نوع ضد آبش) یا هر نوع پوشش دیگری غیر از سرامیک و کاشی در فضای حمام به هیچ وجه توصیه نمی شود. اگر این کار را انجام دهید بعد از چند ماه دیواری نم کشیده و پر از حباب خواهید داشت. 

کابین حمام بهتر است یا پرده؟

اگر می توانید بیشتر هزینه کنید، قطعا کابین! کابین هم بهتر جلوی پاشیدن آب را می گیرد و هم فضا را لوکس تر نشان می دهد ولی اگر بودجه کافی برای انتخاب یک کابین دوش ندارید، سراغ پرده حمام بروید. می توانید با انتخاب یک پرده حمام فانتزی یا کلاسیک، محیط را به شخصیت تان نزدیک تر کنید. 

سرامیک حمام خانه ما لیز است اما نمی خواهم آن را عوض کنم؛ چه کار کنم؟

پادری های پلاستیکی! می توانید یک پادری متناسب با رنگ و دکوراسیون حمام تان انتخاب کنید. توصیه می کنیم موقع انتخاب سراغ رنگ های سرد بروید چون رنگ های جیغ یا ترکیبی، سخت با فضای حمام هماهنگ می شوند. اگر از پادری خوش تان نمی آید می توانید به بافت های پلاستیکی آبی یا سفید مثل بافت هایی که در حاشیه استخرها دیده اید هم فکر کنید. تنها  بدی اش این است که این بافت ها را در حجم کم نمی فروشند و باید بیشتر هزینه کنید.

دوش یا وان؛ کدام حمام را شیک تر نشان می دهد؟

این یک انتخاب کاملا شخصی است. دوش، آب کمتری هدر می دهد، در زمان تمیز کردن حمام زحمت کمتری برای تان دارد و پروسه حمام کردن شما را هم کوتاه تر می کند اما حمام کردن در وان آب داغ با ترکیب چند بدن شوی خوش عطر چیزی است که خیلی ها نمی توانند از کنارش به سادگی بگذرند همچنین وان امکان دیزاین بهتری در حمام به شما می دهد. به چند شمع کوتاه و بلند کنار وان حمام فکر کنید!

حمام متفاوت خانه ما

حمام تان را با اضافه کردن چند دکوری کوچک خاص و دلچسب تر کنید

هم کار جا حوله ای را برای تان می کند، هم می توانید لباس های تمیزتان را روی آن بگذارید و هم جای مناسبی برای لباس های چرک دارد. اگر حمام تان به اندازه کافی جادار است، وقت تلف نکنید. یک نجار مطمئن پیدا کنید و سفارش ساختش را بدهید. مطمئن باشید هزینه ای بیش از 100 هزار تومان برای تان ندارد اما در عوض حمام شما را خیلی خاص و متفاوت نشان می دهد. 

جاصابونی به رنگ نقره ای؛ انتخاب رنگ براق و قرار دادن آن در کنار شیرآلات مدرن فضایی بسیار شیک و لاکچری به شما می دهد. 

با انتخاب یک شیر کلاسیک براق برای حمام، نشان دهید که چقدر آدم خلاق و خوش سلیقه ای هستید. 

یک قفسه فلزی دوطبقه کوچک کنار روشویی به شما کمک می کند هم وسایل حمام تان را به خوبی جاگذاری کنید و هم خرده ریزهای تزئینی را در جای مناسبی قرار دهید. 

چنین سبد کلاسیکی بسیار مناسب خانم هایی است که همیشه دنبال فضایی مناسب برای جای دادن لوازم آرایشی خود در حمام هستند.

جدید ترین مطالب سایت