لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

هشدار هواشناسی: هوا باز هم داغ تر می شود

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام گرم شدن هوا در اکثر نقاط کشور برای روزهای آینده به هموطنان توصیه کرد علاوه بر تمهیدات لازم در مصرف انرژی از فعالیت در فضای باز و در نیمه روز خودداری کنند.

هموطن :رفیعی گفت: آسمان تهران امروز و فردا صاف است که در بعدازظهر انتظار افزایش ابر در ارتفاعات و گاهی وزش باد را خواهیم داشت. بیشینه دمای هوای تهران امروز 39 و کمینه دمای هوای برای فردا صبح 28 درجه پیش  بینی شده است.

وی گفت: از امروز تا اواخر هفته به دلیل استقرار موج گرما، همچنان هوای گرم در اکثر نقاط کشور حاکم خواهد بود و فردا در سواحل دریای  خزر کاهش نسبی دما پیش بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: انتظار می رود برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه دوباره دمای هوا در سواحل دریای  خزر هم افزایش پیدا می کند. توصیه می شود هموطنان تمهیدات لازم را برای مصرف بهینه انرژی در روزهای گرم داشته باشند. همچنین برای کاهش گرما زدگی از

فعالیت در فضای باز در اواسط روز پرهیز کنند.

رفیعی ادامه داد: در سه روز آینده با تقویت گرما در استان های جنوبی و رشد ابرهای جوششی که معمولا در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رخ می دهند وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باددر مناطقی از استان هرمزگان و جنوب شرق فارس دور از انتظار نیست. برای فردا بعدازظهر

برای بخش هایی از البرز مرکزی، رگبار و رعد و برق پیش بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز و فردا وقوع گرد و خاک در خوزستان و ایلام پیش  بینی کرد.

جدید ترین مطالب سایت