فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسابقه بهترین عکس سلفی با جسد افراد مرده!! عکس

 یک گروه فعال در شبکه های مجازی روسی مسابقه ای عجیب با عنوان «بهترین سلفی با یک مرده» برگزار کرده که با برخورد پلیس این کشور مواجه شده است.

هموطن:یک گروه فعال در شبکه های مجازی روسی مسابقه ای عجیب با عنوان «بهترین سلفی با یک مرده» برگزار کرده که با برخورد پلیس این کشور مواجه شده است.

عکس سلفی با جسد

مدتی است که از جنجال سلفی  عجیب و غریب دانشجویان ایرانی می گذرد؛ اما این بار در روسیه یک شبکه مجازی به صورت جدی مسابقه ای با این عنوان برگزار کرده است. ماجرا از جایی شروع می شود که گروهی از کابران VK، (نسخه ای روسی از فیسبوک که حدودا ۷۰ میلیون عضو دارد) از کابران خود خواسته اند که سلفی های خود با اجساد را برای آن ها ارسال کنند و حتی برای بهترین این سلفی ها جایزه هم تعیین شده است!

این گروه برای بهترین عکس بین ۳۰ تا ۱۵۰ دلار جایزه نقدی در نظر می گیرد.

سلفی با جسد

مسابقه بهترین عکس سلفی با جسد افراد مرده!! عکس

مدیران این سایت اینترنتی در قوانین این رقابت ترسناک نوشته اند که فرد داخل عکس حتما باید لبخند به لب داشته باشد.

پس از مدت کوتاهی این سایت پر از عکس های کسانی شد که با اموات خود در مراسم تشییع سلفی گرفته اند. این گروه اینترنتی تا کنون۵۰۰ نفر عضو داشته که همه آن ها از طریق شبکه مجازی VK قابل شناسایی هستند.

مسابقه عکس سلفی با مرده

مسابقه بهترین عکس سلفی با جسد افراد مرده!! عکس

مدیران این گروه اینترنتی، پس از دستگیر شدن توسط پلیس در اعترافات خود گفته اند، جایزه ۱۳۰دلاری بهترین عکس به کسی تعلق گرفته که با جسد دختر ۱۳ ساله ای که در تصادف کشته شده، سلفی گرفته است. خانواده این دختر نوجوان هم به رسانه محلی خود گفته بودند که تمام ترس آن ها در طول مراسم تشییع، دوربین هایی بوده که مدام در حال فلش زدن بودند!

پلیس این کشور هنوز در حال پیگیری است تا بلکه بتواند به نحوی از شیوع این رقابت وحشتناک بین مردم روسیه جلوگیری کند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت