لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آتش زدن راننده و پسرش پس از تصادف

پسر جوانی که پس از یک تصادف دست به آتش سوزی مرگبار زد و مرد میانسال را به قتل رساند، به زودی اعدام می شود.

 

هموطن :نهم بهمن ماه سال ٩٢ ماموران پلیس پاکدشت در جریان وقوع یک درگیری مرگبار قرار گرفتند و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. با حضور ماموران مشخص شد که راننده یک خودروی پراید پس از تصادف با سرنشینان یک خودروی پیکان که پدر و پسر بودند، روی خودروی آنها بنزین ریخته و دست به آتش سوزی زده است. در این آتش سوزی مرد میانسال جان خود را از دست داد و عامل این حادثه نیز که خودش هم کمی سوخته بود، از سوی پلیس بازداشت شد. وی در بازجویی ها به ماموران گفت: من تازه خودرویم را تحویل گرفته بودم و ماشینم کاملا نو بود.

اما در یک فرعی ناگهان این خودروی پیکان جلوی من پیچید و با خودرویم تصادف کرد. ماشین من کلی خسارت دید و من هم به شدت عصبانی شدم. وقتی از ماشینم پیاده شدم این پدر و پسر انگار از من طلبکار بودند. آنها شروع کردند به درگیری و من هم وقتی دیدم که در این درگیری تنها هستم، روی ماشین شان بنزین ریختم. ولی فندک را روشن نکردم و نمی دانم در آن حوالی چه کسی بود که فندکش را روشن کرد و خودرو در آتش سوخت.

 با وجود این اظهارات، شاهدان ماجرا به ماموران گفتند: وقتی این جوان روی ماشین بنزین ریخت می خواست فندکش را روشن کند که ما دستانش را گرفتیم. اما در یک لحظه دیدیم که فندک را از درون جیبش روشن کرد و آتش سوزی شد. بنابراین با اظهارات شاهدان عامل این آتش سوزی مرگبار، مجرم شناخته شد و در مقابل هیات قضایی شعبه ٧١ سابق دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد. هیات قضایی پس از محاکمه این جوان وی را به قصاص محکوم کردند. این حکم از سوی قضات شعبه ٢٩ دیوان عالی کشور نیز تایید شد و قرار است به زودی اجرا شود.

جدید ترین مطالب سایت