لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ زن 32 ساله بر اثر ضربات چوب شوهر

 ساعت 10 جمعه شب 29 مردادماه سال جاری مردی با جسد غرق به خون همسرش به نام سکینه به بیمارستان امام سجاد(ع) مشهد مراجعه کرد و در حالی که دستپاچه و هراسان بود از پزشکان تقاضای کمک کرد.

هموطن : ساعت 10 جمعه شب 29 مردادماه سال جاری مردی با جسد غرق به خون همسرش به نام سکینه به بیمارستان امام سجاد(ع) مشهد مراجعه کرد و در حالی که دستپاچه و هراسان بود از پزشکان تقاضای کمک کرد.

پزشکان با انجام معاینات ابتدایی مرگ زن جوان را بر اثر خونریزی شدید اعلام کردند و گزارش این پرونده با توجه به احتمال وقوع جنایت به پلیس 110 مشهد مخابره شد.

 با گزارش این جنایت مرموز، مأموران کلانتری گلشهر مشهد خود را به بیمارستان رساندند و پس از تحقیقات ابتدایی موضوع به بازپرس ویژه قتل مخابره شد و شوهر 53 ساله این زن به عنوان تنها مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت.

اعتراف به جنایت

با دستور قاضی «احمدی نژاد» تحقیقات این پرونده در دستور کار مأموران ویژه قتل پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت و مرد 53 ساله که «عوض» نام دارد در جریان بازجویی ها به قتل همسرش اعتراف کرد و اتهامات را پذیرفت.

به گزارش پلیس سکینه 32 ساله با همسر و دختر 16 ساله و پسران 8 و 5 ساله در مشهد زندگی می کردند. عوض نسبت به همسرش بدبین بود و به خاطر اختلافات شدید بارها وی را در برابر دیدگان بچه هایش با چوب کتک زده بود.

طبق گزارش آخرین بررسی، این زن جوان دو هفته پیش از جنایت با دست و پای شکسته در خانه اش زندانی بود و شوهرش با وجود وضعیت نابسامان جسمانی این زن اجازه خروج او از خانه را نمی داد.

جدید ترین مطالب سایت