لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش ظریف به درخواست آمریکایی ها در وین

رویترز به نقل از یک مقام ایرانی حاضر در نشست اخیر ایران و 1+5 گزارش داد: در نشست وین هیئت آمریکایی خواستار بحث درباره برنامه موشک بالستیک ایران و جنبه های نظامی احتمالی در تحقیقات هسته ای قبلی ایران شد و محمدجواد ظریف تنها خندید و به این اظهارات بی توجهی کرد...

باشگاه خبرنگاران جوان: رویترز به نقل از یک مقام ایرانی حاضر در نشست اخیر ایران و 1+5 گزارش داد: در نشست وین هیئت آمریکایی خواستار بحث درباره برنامه موشک بالستیک ایران و جنبه های نظامی احتمالی در تحقیقات هسته ای قبلی ایران شد و  محمدجواد ظریف تنها خندید و به این اظهارات بی توجهی کرد.

رویترز نوشت: مباحثی درباره برنامه هسته ای ایران از جمله تعداد دستگاه های سانتریفیوژها، مدت زمان تداوم محدودیت ها بر برنامه هسته ای ایران و سرعت رفع تحریم ها در این نشست مورد بحث قرار گرفت. بحث برنامه موشک بالستیک ایران نیز از جمله موضوعات جنجالی مطرح شده در این مذاکرات بوده است.

براساس این گزارش، مقامات آمریکایی، خواستار کشیدن موضوع برنامه موشک های بالستیک ایران به مذاکرات هسته ای شده اند، اما مقامات ایران هم بارها تأکید کرده اند که درباره مسائل مرتبط با توانمندی های دفاعی کشور مذاکره نخواهند کرد.

جدید ترین مطالب سایت