لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مردی که خاله پدرش را کشته و در یخچال فریزر پنهان کرده بود، از قصاص نجات یافت

مردی که خاله پدرش را کشته و جسد وی را در فریزر انباری خانه اعیانی پنهان کرده بود، از مجازات قصاص رهایی یافت.

هموطن :اوایل تیرماه سال 91 با ادعاهای مرد جوانی مبنی بر این که خاله پدرش گم شده است، پلیس تهران وارد عمل شد تا از سرنوشت این زن رازگشایی کند.

مرد جوان که نگران خاله پدرش بود، وقتی پیش روی تیم قضایی و پلیس ایستاد، گفت: «ناجی» با مهاجرت بچه هایش به کشورهای خارجی در خانه ویلایی اش در زعفرانیه زندگی می کرد. پس از ازدواج برای اینکه خاله پدری ام تنها نباشد، نزد او رفتیم.وی افزود: یک سالی است که با وی زندگی می کنم اما او دیروز برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. هرچه چشم به راه ماندیم، به خانه نیامد. هر دقیقه دلنگرانی مان بیشتر می شد. چند بار به موبایلش زنگ زدم، وقتی دیدم از دسترس خارج است، دلواپس شدم تا اینکه موبایلش خاموش شد. ابتدا احتمال دادم شاید به خانه دوستانش رفته باشد. وقتی پرس و جو کردم، دیدم کسی از خاله پدرم خبری ندارد.

این مرد گفت: سه شبانه روز از گم شدن خاله ام می گذرد و نگران او هستیم که گرفتار سرنوشت بدی نشده باشد. همزمان با ناپدید شدن این زن، فرزندان وی از طریق دوست مادرشان به نام «عفت» مطلع می شوند که وی گم شده است و به عفت وکالت می دهند تا به نمایندگی از سوی آنان ماجرای گم شدن ناجی را پیگیری کند. این زن وقتی برای پیگیری ماجرا دست به کار می شود در نخستین اقدام «رامین» را که با او زندگی می کرد، به عنوان مظنون به پلیس معرفی می کند. همین کافی بود تا پلیس به صورت نامحسوس رامین را تحت نظر قرار دهد و با رفتارهای مرموز وی روبه رو شود. سرانجام 18 تیرماه سال 91 وقتی مأموران برای انجام بررسی و تحقیقات بیشتر به خانه زن گمشده در زعفرانیه رفتند، دیدند که رامین و همسرش در حال جمع آوری اثاثیه خانه شان هستند تا به جای دیگری نقل مکان کنند.

همزمان همسر رامین با خواهرش برای جمع آوری اثاثیه به انبار خانه رفت و ناگهان فریادزنان گفت که یک جسد داخل یخچال فریزر انباری خانه است! مأموران پلیس با شنیدن این حرف خیلی سریع به انبار خانه رفتند و با جسد یخ زده خاله گمشده که بسته بندی شده و داخل یخچال فریزر بود، روبه رو شدند. همان لحظه رامین وقتی دید که راز جنایت هولناکش برملا شده است، قصد فرار داشت، اما بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

این مرد جوان در بازجویی ها قتل خاله پدرش را به گردن گرفت و انگیزه اش را مشکلات مالی دانست. رامین در شعبه 71 دادگاهکیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی و چهار قاضی مستشار تحت محاکمه قرار گرفت. وی در آخرین دفاع گفت: مشکل مالی داشتم. روز حادثه نزد ناجی، خاله پدرم رفتم و از او پول خواستم. اما به من پولی نداد بر سر همین موضوع عصبی شدم و با ماهیتابه ای که در کنار دستم بود، ضربه محکمی به سرش زدم. وقتی دیدم نفس نمی کشد، به بازار رفتم یک یخچال فریزر بزرگ به ارزش 600 هزار تومان خریدم و به انبار خانه بردم. سپس تنهایی جسد ناجی را بسته بندی کردم، داخل فریزر گذاشتم و فقط انگشت سبابه وی را بیرون گذاشتم، چرا که می خواستم از وی اثر انگشت بگیرم تا خانه و اموالش را تصاحب کنم. ابتدا در بنگاه معاملات مسکن خانه اش را به فروش گذاشتم و از او اثر انگشت گرفتم تا نقشه ام را عملی کنم اما پیش از هر اقدامی گرفتار شدم. این مرد گفت: اکنون نیز بشدت پشیمانم و تقاضای عفو و بخشش دارم. با این اعترافات، عامل جنایت از سوی پنج قاضی به قصاص نفس محکوم شد و در حالی که در آستانه طناب دار قرار داشت، فرزندان ناجی با دریافت دیه از خونخواهی گذشت کردند. بنابر این گزارش، صبح دیروز این قاتل تنها به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد و قضات شعبه دوم دادگاه کیفری یک با احتساب ایام بازداشتی، وی را به سه سال زندان محکوم کردند و با توجه به اینکه رامین سه سال می شود در زندان است، وی بزودی آزاد خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت