لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زن معتاد،مدتها پس از زتدگی در خانه مرد افیونی توسط او کشته شد

قربانی حادثه  که 40 ساله بود در یک شب نشینی با عامل 46 ساله جنایت آشنا شده بود. اقدامات مأموران برای کشف راز اینحادثه به دنبال دریافت گزارشی از مرگ مشکوک زن جوانی به نام نیره در دستور کار قرار گرفت.

هموطن: بر اساس این گزارش، چندی پیش کارآگاهان استان  مازندران در پی اطلاع از وقوع یک مرگ مشکوک در بلوار امام رضای شهرساری در محل حاضر و با جسد زنی ناشناس در حالی روبه رو شدند که لباس راحتی به تن داشت و در اتاقی بی حرکت افتاده بود.

از آنجایی که در بررسی های نخستین آثار کبودی در ناحیه صورت و زانوی قربانی حادثه مشاهده می شد بنا براین در باره علت واقعی مرگ او دست به تحقیق زدند.

به دلیل اینکه در بررسی های ابتدایی هیچگونه مدارک شناسایی از قربانی حادثه به دست نیامد و آثار برهم خوردگی در صحنه مشاهده نشد، بررسی ها در این خانه انجام شد.

بر اساس یافته های پلیس حیاط و پله های خانه محل پیدا شدن جسد مورد شست وشو قرار گرفته بود.

در ادامه بررسی ها مشخصات قربانی حادثه به نام «نیره»  که دارای سابقه کیفری  بود شناسایی شد. همچنین مشخص شد این خانه متعلق به مردی به نام «بهروز» است که حدود 8 سال پیش از همسرش جدا شده و به تنهایی زندگی می کرد.

از سوی دیگر تحقیقات از ساکنان منطقه حکایت از درگیری های گاه و بیگاه این زن و مرد صاحبخانه داشت.

براساس این اظهارات  بهروز که شخصی معتاد بوده پس از درگیری سراسیمه از خانه خارج شده و آنجا را ترک کرده است. مأموران با دریافت این اطلاعات مخفیگاه مظنون به قتل را در یکی از روستاهای حومه شهر شناسایی و وی را با هماهنگی قضایی دستگیر کردند. وی در مراحل نخستین بازجویی ها هر گونه دخالتی در ماجرای قتل را منکر شد و ادعا کرد نیمه شب سه مرد قوی هیکل وارد خانه شده اند و زن جوان را به قتل رسانده اند. اما با ارائه دلایل و مستندات پلیسی و انجام بازجویی های فنی و دقیق ناچار قتل زن جوان را به گردن گرفت. بهروز در تحقیقات پلیس آگاهی گفت: قربانی حادثه از یک سال پیش نزد من زندگی می کرد و کارهای خانه ام را انجام می داد تا اینکه متوجه شدم وی با افراد ناشناسی ارتباط پنهانی دارد و برخی وسایل خانه را سرقتمی کند.

وی افزود: روز حادثه بر سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و من سرش را به پله داخل حیاط کوبیدم و با سیم تلویزیون او را خفه کردم سپس جسد را به داخل برده روی تشک قرار دادم تا وانمود کنم خودش در گذشته است. پس از شستشوی پله و حیاط خانه را ترک کردم.

در ادامه بررسی ها و تحقیقات مأموران، مشخص شد که هر دوی آنها مدت ها پیش بعد از ناکامی در ازدواج نخست از شوهر و زن خود جدا شده و بعد از آشنایی در یک شب نشینی به زندگی با هم روی آورده و در خانه مرد معتاد زندگی می کردند.

 به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای مرکز استان مازندران، بهروز با انتقال به محل حادثه چگونگی وقوع قتل را بازسازی و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

جدید ترین مطالب سایت