فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

اولین نکته ای که قبل از میکاپ باید به آن توجه داشت، این است که از چه برندهایی برای آرایش صورت خود استفاده می کنید زیرا نوع برند لوازم آرایشی هم برای سلامت پوست و هم برای داشتن یک آرایش خوب بسیار تاثیرگذار است. 

هموطن: اولین نکته ای که قبل از میکاپ باید به آن توجه داشت، این است که از چه برندهایی برای آرایش صورت خود استفاده می کنید زیرا نوع برند لوازم آرایشی هم برای سلامت پوست و هم برای داشتن یک آرایش خوب بسیار تاثیرگذار است. به همین خاطر به شما توصیه می کنم اگر از برندهای نامرغوب استفاده می کنید، هرچه سریع تر آنها را کنار بگذارید. شاید لوازم آرایش های خوب با برندهای معتبر کمی هزینه بردار باشند اما مهم این است که بعد از مدتی مشکل خاصی برای تان به وجود نمی آورند. در زمان پنکیک زدن به مقدار پنکیکی که از روی ظرف برمی دارید، دقت کنید و فکر نکنید هرچه پودر بیشتر باشد، پوشانندگی اش هم بهتر است؛ درستش این است که پودر روی پد، باید به اندازه باشد. زیرسازی و نوع پوست هم می توانند در این زمینه موثر باشند. 

چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

چه رنگ ابرویی برای ابرو های تیره مناسب تر است؟

ابروها برعکس برخی موها خیلی رنگ پذیری شان سریع تر است؛ به همین خاطر به افرادی که در منزل این کار را انجام می دهند توصیه می شود برای جلوگیری از سوختگی پوست یا بد رنگ شدن ابروها، بهترین مدت 5 دقیقه است. در این مدت کوتاه هم بهتر است رنگ را بررسی کنیم تا به رنگ دلخواه برسیم. نکته دیگر این است که رنگ ابرو بستگی زیادی به رنگ پوست، رنگ موها و حتی سن فردی که این کار را انجام می دهد، دارد؛ به عنوان مثال برای موهای روشن بهتر است رنگ ابروها دو درجه تیره تر باشند ولی برای موهای تیره بهتر است رنگ ابروها دو درجه روشن تر باشد. همچنین اگر پوست روشن باشد و موها تیره، رنگ ابروی روشن با این شرایط مناسب تر است. 

چه کنیم تا  ریشه مو با  سشوار آسیب نبیند؟ 

اول از همه سشوار باید حرارت مناسب داشته باشد و بهترین زاویه 90 درجه با فاصله چندین سانتی متر است. به علاوه اگر در کشیدن سشار مهارت دارید،  بهتر است قبل از این کار از سرم های مخصوص کریستال استفاده کنید اما اگر زیاد ماهر نیستید بعد از سشوار کشیدن کمی از این روغن را به کف دست خود بریزید و روی موهای تان به آرامی بکشید. 

آیا مژه های تکی  برای اکستشن بهتر هستند یا یک دست؟

همان طور که می دانید اگر از مژه های تک تک استفاده شود بهتر است، زیرا هم طبیعی تر هستند و هم ماندگاری بیشتری دارند. اما شما باید به کار و محصولات آرایشگاهی فردی که به آن مراجعه می کنید مطمئن باشید، زیرا چسب های نامرغوب ممکن است باعث ریزش مژه ها شوند اما در مقابل اگر کیفیت مواد خوب باشد این اتفاق کمتر رخ می دهد. 

چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

برای تاتو ابرو، هاشور بهتر است یا تاتو یکدست؟

تاتوهای هاشورزده آن هم با هاشورهای ظریف، طبیعی تر هستند و امروزه متقاضیان زیادی دارند اما تاتو به صورت یکدست ماندگاری بیشتری نسبت به هاشور دارد. با این حال ناگفته نماند نوع رنگی که برای این کار استفاده می شود هم در این مورد نقش بسزایی دارد. 

چه مدل مویی برای صورت های گرد و توپر بهتر است؟

افرادی که صورت گرد دارند بهتر است از فرق وسط استفاده نکنند، زیرا گردی صورت شان بیشتر نمایان می شود و به علاوه دادن موها به سمت بالا هم زیاد توصیه نمی شود؛ پس تنها مدل فرقی که برای صورت های گرد مناسب است، فرق کج است. 

 آیا سایه برای کوچک تر شدن چانه ها موثر است؟ 

بله، روش سایه زدن می تواند موثر باشد. این روش با کرم پودرهای مخصوص گریم انجام می شود اما نکته بعدی این است که برای کوچک تر نشان دادن چانه ها باید کناره های آن را روشن تر و خود چانه را تیره کنیم. این روش در کوچک تر نشان دادن این قسمت از صورت کمی موثر است. 

جدید ترین مطالب سایت