فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دختری با چشمانی خارق العاده

ناتاشا در روسیه باعنوان دختری با اشعه ایكس در چشمش مورد ستایش قرار كرفته است . او دارای توانایی خارق العاده ایی است .

 

دختری با چشمانی خارق العاده

هموطن:ناتاشا در روسیه باعنوان دختری با اشعه ایكس در چشمش مورد ستایش قرار كرفته است . او دارای توانایی خارق العاده ایی است .

او می گفت تنها چیزی كه من باید یاد بگیریم اسم هر اندام است و در مورد چگونگی كار كردن هر اندام و تشخیص بیماری چیزی نمی دانم.او به مادرش می گفت كه در شكم تو دو لوبیا و یك چیزی شبیه لوله می بینم كه منظورش دو كلیه و روده مادرش بود ! ناتاشا در سال ۱۹۸۷ در روسیه به دنیا آمد ..

دختری با چشمانی خارق العاده

او الان ۲۳ سال دارد. به گزارش پارسینه به نقل از عنوان، ناتاشا در روسیه باعنوان دختری با اشعه ایكس در چشمش مورد ستایش قرار كرفته است.  او دارای توانایی خارق العاده ایی است . او می گفت تنها چیزی كه من باید یاد بگیریم اسم هر اندام است و در مورد چگونگی كار كردن هر اندام و تشخیص بیماری چیزی نمی دانم.او به مادرش می گفت كه در شكم تو دو لوبیا و یك چیزی شبیه لوله می بینم كه منظورش دو كلیه و روده مادرش بود !

به گفته ناتاشا و پدر و مادرش توانایی های غیر معمول او در سن ۱۰ سالگی كشف شد . در سال ۲۰۰۴ ناتاشا توسط مطبوعات انگلیسی به لندن دعوت شد و پرسش ها و آزمایشات متفاوتی در مورد تونایی هایش از او شد كه در تمامی این امتحانات موفق شد ناتاشا درهمان سال در دانشگاه دولتی مسكو وارد گروه پزشكی شد او در حال حاضر در مركز مسكو برای تشخیص بیماریهای خاص كار می كند.

جدید ترین مطالب سایت