لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تعیین جنسیت جنین از حالت شکم!

برخی مطالعات دانشگاهی نشان داده حدود ۵۳ تا ۵۶ درصد از زنانی که از شدت بیماری صبحگاهی در بیمارستان بستری می شوند، دختر به دنیا می آورند

هموطن: برخی مطالعات دانشگاهی نشان داده حدود ۵۳ تا ۵۶ درصد از زنانی که از شدت بیماری صبحگاهی در بیمارستان بستری می شوند، دختر به دنیا می آورند. هنوز به طوردقیق مشخص نیست که چرا خانم ها در دوران بارداریدچار بیماری صبحگاهی می شوند.

تعیین جنسیت جنین از حالت شکم!

تمامی افراد فامیل دوست دارند وقتی که از بارداری یکی از خانم های خویشاوند مطلع می شوند اندوخته های ارزشمند خود درباره یک بار داری سالم را به این خانم ببخشند. این توصیه ها از رنگ نکردن موها تا پوشاندن پهلوها را دربر می گیرد اما چند درصد مادران باردار قبل از اطلاعت از دستور اطرافیان، صحت توصیه های آنها را بررسی می کنند و آیا سلامت مادر و جنین در این اطلاعات تجربی خلاصه شده؟

جدا کردن اتاق بچه، با زور میشه؟!

اگر والدین نمی توانند بچه را تنها بخوابانند رختخواب کودک را بین خودشان نگذارند حداقل کنار مادر باشد. والدین خیلی حساس به این هستند که اتفاق خاصی برای کودکشان می افتد، بعضی از این والدین جلوی بچه در مورد مسائل جنسی چیزی نشان نمی دهند ولی خیلی تأکید می کنند که باید در اتاقت باشی یا اجازه ورود به اتاق خودش را نمی دهند و با این کار خیلی کودک را کنجکاو می کنند و چون الان بچه ها بخشی از اطلاعات را متأسفانه ممکن است از طریق رسانه های مختلف مانند ماهواره اطلاعات جنسی کسب کنند به همین دلیل دنبال این طور روابط بین پدرومادر خود می گردند و این باعث می شود که حس ترس و ناامنی در کودک به وجود آید زیرا بچه ها حس های واقع تری برای مادر خود دارند و نسبت به مادر خود پرخاشگر می شوند.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


در فکر زایمان طبیعی هستید، حتما بخوانید (۲)

امروزه آمار زایمان سزارین در کشور ما بسیار بالاست و بسیاری از مادران ترجیح می دهند که کودک خود را با روش سزارین به دنیا بیاورند. انجام عمل سزارین در ابتدا تنها برای مادرانی بود که به دلایل مختلفی قادر به انجام زایمان طبیعی نبودند و در صورت زایمان طبیعی، سلامت خود و یا نوزادشان به خطر می افتاد. اما متاسفانه امروزه حتی مادران سالم و به دور از خطر، تنها به دلیل ترس از درد زایمان طبیعی، به زایمان سزارین روی می آورند، هر چند که مضرات زایمان سزارین برای کسانی که امکانزایمان طبیعی برایشان وجود دارد بسیار گفته شده است. ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


بهترین فاصله بین دو بارداری (۲)

یکی از سوالات رایج خانواده ها، فاصله مطلوب میان بارداری ها برای حفظ سلامت مادر و کودک است. در مطلب پیش توضیحاتی در این باره آورده شد. بررسی ها نشان می دهد، وقتی فاصله بین دو بارداری متوالی کمتر از ۳ سال می شود در جمعیت مادران آن جامعه عوارض و بیماری های مختلف بیشتر بروز می کند.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


سفر با کودک مساوی هیجان اضافه

روزهای آخر شهریور که معمولا آمار مسافرت بالا می رود، خیلی از خانواده ها ترجیح می دهند با خودروی شخصی شان سفر کنند. این میان برای اینکه کودکان از ساعات طولانی سفر خسته نشده و شروع به بهانه گیری نکنند بهتر است برنامه هیجان انگیزی داشته باشید. این پیشنهادها را بخوانید.

ادامه مطلب را  در اینجا بخوانید


 

 

جدید ترین مطالب سایت