فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عطرهای مردانه خاص

درست است كه مردها به اندازه خانم ها در خريد، مته به خشخاش نمي گذارند، اما در خريد برخي لوازم شخصي شان آنقدر حساس هستند كه گاهي هزينه بسيار زيادي برای آنها در نظر مي گيرند؛

هموطن:درست است كه مردها به اندازه خانم ها در خريد، مته به خشخاش نمي گذارند، اما در خريد برخي لوازم شخصي شان آنقدر حساس هستند كه گاهي هزينه بسيار زيادي برای آنها در نظر مي گيرند؛ مثل ادكلن. ادكلن ها در راس ليست خريد مردهاي خوش تيپ است و هر فصل براي خريد آنها برنامه ريزي خاصي دارند. اگر در ميان رايحه ها به دنبال جديدترين و خنك ترين آنها مي گرديد، بهتر است چرخي در پيشنهادهاي مردانه اين مطلب بزنيد، تا با اين رايحه ها در گرماي تابستان روزهاي دلچسب و خنكي را سپري كنيد. 

 


جسور باشید

گاهي شنيدن نام يك عطر، با سابقه خوبي كه در ارائه رايحه هاي پرطرفدار دارد، كافي است تا بي درنگ سراغش برويد. براي كساني كه برند تروساردي Trussardi را نمي شناسند بايد بگوييم اين نام بعد از سال ها توليد عطرهاي زنانه و مردانه متفاوت زير نظر بهترين متخصصان جزو معدود برندهايي است كه كيفيت خود را مثل سابق حفظ كرده است و حالا با ارائه عطر مردانه جديدي با نام بلك استيريم كه عطري اشرافي، تلخ و افسانه اي است در صدر پرفروش ترين ها قرار دارد. 

[post:alt:title]

اين عطر با تركيبي از ليموی تازه ايتاليايي، زنبق و آلو و در نهايت نت پاياني تلخي از خس خس، نعناع هندي و چرم   پراكندگي بسيار خوبي دارد. اگر دنبال عطري با ماندگاري بالا هستيد اين عطر بهترين پيشنهاد است. 

حدود قيمت: 290 هزار تومان 100ML 


اسپرت و خنك

اگر در ميان عطرها به دنبال رايحه اي براي استفاده در محافل غيررسمي و جمع هاي دوستانه مي گرديد ما به شما عطر مردانه كروم يونايتد Azzaro Chrome United را پيشنهاد مي كنيم. رايحه اي خاطره انگيز از لحظات به ياد ماندني جمع هاي دوستانه كه سرشار از لذت و شادي است و با پراكندگي بسيار خوبي كه دارد همه انتظارات شما را از يك عطر ماندگار و خنك برآورده مي كند. 

[post:alt:title]

رايحه اوليه اين عطر مردانه از تركيبات ترنج، گشنيز و فلفل با بويي خنك است كه با برگ هاي چاي و بنفشه به عنوان رايحه مياني و در انتها هم عطر مشك و سدر  ادامه می یابد. اين رايحه كه به دليل اسپرت بودنش طرفداران زيادي بين جوان تر ها دارد تا ساعت ها به همان تازگي ثانيه هاي اول روي پوست     تان خودنمايي مي كند. پس در روزهاي گرم تابستان به كمك اين رايحه خنك شويد. 

حدود قيمت: 150 هزار تومان 100ML


 

 كلاسيك پسندان

براي كساني كه در روزهاي گرم تابستان به دنبال عطري خنك مي گردند پيشنهاد ويژه اي داريم. اين عطر محبوب مردانه در ماه فوريه سال 2015 وارد بازار شد تا بهترين خاطرات تابستانه قدم زدن در سواحل آرامش بخش مديترانه را در ذهن ها تداعي كند. 

[post:alt:title]

عطر تازه رونمايي شده آكوا دي جيو پروفوم جورجيو آرماني Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani كه رايحه آن در مقايسه با نسخه هاي محبوب ديگر اين برند تندتر است، كار خود را با رايحه خنك نت هاي دريايي و ترنج آغاز و با رايحه آرامش بخش گل شمعداني، رزماري و مريم گلي در نت مياني مشام را مي نوازد و در انتها با رايحه عود و نعناع هندي كارش را به پايان مي رساند. اين برند كه سال هاست به برند محبوب مردهاي كلاسيك معروف است جايزه هاي متعددي به خاطر الهام بخش بودن رايحه هايش دريافت كرده است. 

حدود قيمت: 530 هزار تومان 125 ML


يك مردانه تمام عيار

برخي برندها امتحانشان را پس داده اند؛ به همين دليل هم هست كه با بردن اسمشان خيلي ها ديگر كاري با جزئيات آن ندارند و از خريد آن مطمئن هستند. برند نام آشناي هرمس در سال 2014 با حفظ اصالت، ورژن متفاوتي از اين رايحه مردانه محبوب را به دنياي عطرها معرفي كرده است.  عطر مردانه Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche در نت ابتدايي خود رايحه هاي مركبات، اقيانوس و پرتقال و به عنوان نت مياني گل شمعداني را به خود اختصاص داده است و برگ بنفشه و رايحه هاي چوب و سرو، حسن ختام اين عطر مردانه را تشكيل مي دهد. 

[post:alt:title]

اين عطر براي مرداني كه عاشق بوي خاك و تازگي هستند پيشنهاد مي شود چرا كه عطر آن تداعي كننده جان بخشيدن به عنصر خاك است؛ همان طور كه خالقان آن در وصف عطرشان اين گونه مي گويند: «زمين را احساس كن، بر روي زمين دراز بكش و به آسمان زل بزن».

حدود قيمت: 300 هزار تومان 125 ML


به خنكي نسيم ارديبهشت

كمتر عطر و ادكلني در اين خرماپزان جواب مي دهد اما نااميد نباشيد. اگر از آن دسته مرداني هستيد كه عطرهاي مناسب فصل تهيه و استفاده مي كنند حتما پيش از اين از عطرهاي خوشبو و متعدد مونبلان استفاده كرده ايد. اين كمپاني در اين فصل گرم، سنگ تمام گذاشته و يكي از خنك ترين رايحه ها را با تركيباتي از معجزه هاي طبيعت ارائه كرده است. 

[post:alt:title]

عطر مردانه لجند اسپشيال اديشن مونبلان Legend Special Edition Montblanc 2014 با رايحه شاداب ليمو و نعناع آغاز و با رايحه سيب سبز و برگ هاي گل بنفشه و هل در ميان كار تركيب و در نهايت تكميل شده است. نت پاياني لجند هم مانند بسياري از عطرهاي محبوب اين برند با رايحه نت هاي چوبي به پايان مي رسد. 

حدود قيمت: 180هزار تومان 100 ML

جدید ترین مطالب سایت