فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسعود شجاعی با 2000 دقیقه بازی خداحافظی کرد

مسعود شجاعی با شکست، تیم لاس پالماس را ترک کرد. یک شنبه شب در چارچوب هفته سی و نهم لیگ دو اسپانیا، لاس پالماس در حالی مهمان رئال مادرید کاستیا بود که برای آخرین بار مسعود شجاعی را در اختیار داشت...

هموطن: مسعود شجاعی با شکست، تیم لاس پالماس را ترک کرد. یک شنبه شب در چارچوب هفته سی و نهم لیگ دو اسپانیا، لاس پالماس در حالی مهمان رئال مادرید کاستیا بود که برای آخرین بار مسعود شجاعی را در اختیار داشت.

در این دیدار حساس لاس پالماس فرصت داشت با شکست میزبان قعرنشین خود، ضمن حفظ رتبه سومی، به یک امتیازی تیم دوم بازی ها و صعود مستقیم به لالیگا برسد اما رئال که برای بقا به پیروزی احتیاج داشت، با نتیجه 3 بر 2 یاران شجاعی را مغلوب کرد و خود را به رده هجدهم و منطقه  امن بازی ها رساند اما لاس پالماس با همان 60 امتیاز چهارم شد تا حتی حضور در پلی آف صعود این تیم نیز به خطر بیفتد. مسعود شجاعی در این دیدار 63 دقیقه بازی کرد و لاس پالماس را برای همیشه و برای همراهی تیم ملی ترک کرد. لیگ دو اسپانیا در حالی سه هفته دیگر به پایان خواهد رسید که در پایان، دو تیم نخست مستقیماً راهی لالیگا شده و تیم های سوم تا ششم برای یک سهمیه صعود دیگر در پلی آف خواهند جنگید.

13 گل در 130 بازی؛ ماحصل 6 سال بازی در اسپانیا

مسعود شجاعی در حالی از لاس پالماس جدا شد که یکی از پررنگ ترین حضورهای خود در فوتبال اسپانیا را در این تیم تجربه کرد. مسعود که طی 5 فصل حضور در اوساسونا هرگز در یک فصل 2 هزار دقیقه برای تیمش بازی نکرده بود، در این فصل برای لاس پالماس طی 29 حضور 2242 دقیقه بازی کرد و ضمن به ثمر رساندن 5 گل در بسیاری از گل های تیمش تأثیرگذار بود. مسعود در این فصل همچنین با دریافت یک کارت قرمز و 9 کارت زرد یکی از خشن ترین فصول فوتبالی خود را تجربه کرد. شجاعی تاکنون طی 6 سال حضور در فوتبال اسپانیا مجموعاً 130 بازی برای اوساسونا و لاس پالماس در لالیگا و لیگ دوی اسپانیا انجام داده و در مجموع این رقابت ها 7422 دقیقه بازی کرده و 13 گل به ثمر رسانده است.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت