لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

با روزهای چاقی تان خداحافظی کنید

خیلی از ما از شکل و تناسب انداممان راضی نیستیم. واقعیت این است که حتی خیلی از ما از روزهای چاقی مان رنج می بریم! البته این بدان معنا نیست که ما باید تمام عمرمان را این چنین سپری کنیم. اما آیا بدان معنی ست که باید بین گرسنگی کشیدن یا چاق بودن در تمام عمر یک گزینه را بر گزینیم؟ البته که نه! در این نوشته روش های سالمی را باهم خواهیم خواند که به شما کمک خواهد کرد با روزهای چاقی تان خداحافظی کنید.

هموطن: خیلی از ما از شکل و تناسب انداممان راضی نیستیم. واقعیت این است که حتی خیلی از ما از روزهای چاقی مان رنج می بریم! البته این بدان معنا نیست که ما باید تمام عمرمان را این چنین سپری کنیم. اما آیا بدان معنی ست که باید بین گرسنگی کشیدن یا چاق بودن در تمام عمر یک گزینه را بر گزینیم؟ البته که نه! در این نوشته روش های سالمی را باهم خواهیم خواند که به شما کمک خواهد کرد با روزهای چاقی تان خداحافظی کنید.

سالم بخورید تا متناسب بمانید

در درجه ی اول باید مطمئن شوید که غذاهای سالم می خورید. بله درست خواندید! شما می خواهید لاغر شوید، پس قطعاً نباید از گرسنگی بمیرید! شما می توانید غذاهای سالم بخورید و به طور موثری وزن کم کنید. اما یادتان نرود که غذای سالم، شاملفست فود و هله هوله نمی شود!

از مصرف غذاهای بدردنخور و غذاهای چرب را دوری کنید. مطمئناً شما می توانید آن ها را با بسیاری غذاهای سالم و مفید دیگر جایگزین کنید. میوه و سبزیجات باید جزو جدایی ناپذیر غذای شما باشند. می توانید انواع مختلف سالاد و آبمیوه را امتحان کنید. برنج سفید و نان سفید را با برنج و نان قهوه ای جایگزین کنید. شیر کم چرب بخورید. غلات سبوس دار، سفیده ی تخم مرغ،گوشت بدون چربی و غذاهای دریایی مصرف کنید. همچنین حتماً در هر روز مقدار زیادی آب بنوشید. پس هر روز هواستان به چیزهایی که می خورید باشد.

جدید ترین مطالب سایت