لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پلیس مهربانی که هزاران دختر از او خواستگاری کرده اند! عکس

یک پلیس مهربان بخاطر رفتار زیبا و انسان دوستانه اش با یک دختر, مورد توجه تمام دختران در سراسر دنیا قرار گرفته است.

 

پلیس مهربانی که هزاران دختر از او خواستگاری کرده اند! عکس

هموطن:یک پلیس مهربان بخاطر رفتار زیبا و انسان دوستانه اش با یک دختر, مورد توجه تمام دختران در سراسر دنیا قرار گرفته است.

علاقه دختران به پلیس مهربان

پس از انتشار تصویر یک پلیس دانمارکی که با یک دختربچه پناهجوی سوریه ای به مهربانی بازی می کند، از سراسر جهان ده ها پیشنهاد ازدواج به سوی او روانه شده است.

ماجرا از این قرار است که در اتوبانی مرزی بین آلمان و دانمارک، یک پلیس دانمارکی با یک اتوبوس حامل پناهجویان سوری برخورد می کنند که بصورت غیرقانونی وارد حریم مرزی دانمارک شده اند.

پلیس دانمارک دو گزینه برای این پناهجویان که سوار بر اتوبوس عازم سوئد بودند قرار می دهد: به دلیل بسته بودن اتوبان به روی پناهجویان یا از دانمارک درخواست پناهجویی کنند یا به خاک آلمان بازگردند.

پلیس مهربان درحال بازی با دختر سوری

پلیس مهربانی که هزاران دختر از او خواستگاری کرده اند! عکس

اما در این میان یک دختر بازیگوش سوری، پلیس را به بازی «گل یا پوچ» دعوت می کند و پلیس دانمارکی نیز با مهربانی با این دختربچه پناهجو بازی می کند. تصویر این پلیس برای نخستین بار در روزنامه «BT» دانمارک منتشر شد.

بازی پلیس با کودک مهاجر

پلیس مهربانی که هزاران دختر از او خواستگاری کرده اند! عکس

انتشار این تصویر در شبکه های اجتماعی موجی از واکنش های احساسی را از سراسر جهان سبب شده است. بسیاری از زنان و دختران از سرتاسر جهان با گذاشتن نظرات زیر عکس ها و ارسال ایمیل به پلیس دانمارک و روزنامه «BT» به این پلیس دانمارکی مهربان تقاضای ازدواج داده اند و بسیاری نیز از رفتار مهربانانه او با پناهجوی سوری تمجید کرده اند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت