لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بحران‌ جدید خانواده‌ های ایرانی

معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: طلاق توافقی یکی از بحران های جدید خانواده های ایرانی و از آسیب های اجتماعی به شمار می رود.

خبرگزاری فارس: معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: طلاق توافقی یکی از بحران های جدید خانواده های ایرانی و از آسیب های اجتماعی به شمار می رود.

حمید خالقی امروز در گفت وگویی اظهار داشت: طلاق توافقی یکی از بحران های جدید خانواده های ایرانی و از آسیب های اجتماعی به شمار می رود در حالی که در گذشته حساسیت های زیادی نسبت به طلاق وجود داشت و سبب می شد حکم طلاق صادر نشود.

وی عنوان کرد: امروز به راحتی حکم طلاق توافقی صادر می شود به همین دلیل شاهد افزایش طلاق های توافقی هستیم در طلاق توافقی زن و مرد توافق می کنند از یکدیگر جدا شوند و این توافق در حکم دادگاه ثبت می شود و از نظر قانونی ضمانت اجرایی پیدا می کند.

معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان گفت: این در حالی است که در استان با وجود رشد 14 درصدی طلاق ها در سال 92 نسبت به سال 91 آمار طلاق توافقی با دو درصد کاهش روبه رو بوده است.

این مسئول افزود: جوانان امروزه بدون در نظر گفتن شرایط لازم برای ازدواج و دقت به مسائل زیربنایی ازدواج، اقدام به این کار می کنند، این سطحی نگری در ازدواج خود از علل بروز طلاق در سال های آینده است و بیشتر طلاق ها نیز میان این گروه اتفاق می افتد.

خالقی یادآور شد: مشاوره و آموزش های قبل از ازدواج مهم ترین راهکار برای کاهش آمار این طلاق ها است.

وی خاطرنشان کرد: مشاوره قبل ازدواج در اولویت اول به روشن ساختن ملاک هایی می پردازند که برای داشتن یک انتخاب مناسب در ازدواج ضروری هستند.

این مسئول بیان داشت: عدم توجه به تعیین چنین ملاک هایی و ارزش گذاری و اولویت بندی نامناسب آنها اغلب موجب ناکامی های بعدی می شوند بر این اساس در مشاوره قبل از ازدواج تلاش می شود، ملاک های افرادی که قصد ازدواج دارند، بررسی شده و راهنمایی لازم در مورد نظر داشتن ملاک های مناسب ارائه شود. 

جدید ترین مطالب سایت