فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

زمان مناسب خرید خانه فرا رسید

در حال حاضر شرایط بازار مسکن برای خرید مصرف کنندگان مناسب است و زمان خوبی برای خرید خانه است اما برای سازندگان شرایط نرمال نیست و اوضاع هنوز به ثبات نرسیده اما بازار روند آرامش را در پیش گرفته است...

زمان مناسب خرید خانه فرا رسید

هموطن: احمد تولا - عضو انجمن صنفی انبوه سازان استان اصفهان اظهار کرد: افزایش قیمت مسکن دو بعد دارد؛ در یک بعد افزایش قیمت طبیعی است که بر اساس افزایش قیمت تمام شده مسکن اتفاق می افتد که این میزان افزایش با شرایط اقتصادی همگام است و بعد دیگر، جهش قیمت ها با میزان قدرت خرید مردم محاسبه می شود.

وی افزود: در چهار سال گذشته در دو مقطع زمانی با افزایش قیمت ها روبرو بودیم که بعد از آن بازار دچار رکود تورمی شد و این روند در طول سال ها تکرار شده است.

تولا با اشاره به شرایط بازار گفت: در حال حاضر شرایط بازار برای خرید مصرف کنندگان مناسب است و زمان خوبی برای خرید خانه است.

به اعتقاد وی شرایط برای سازندگان نرمال نیست و اوضاع هنوز به ثبات نرسیده اما بازار روند آرامش را در پیش گرفته است.

این کارشناس با بیان اینکه افزایش قیمت مصالح منجر به افزایش قیمت تمام شده ساختمان  می شود، اظهار کرد: قیمت مصالح 20 تا 30 درصد با شروع سال جدید افزایش داشته و به همین میزان در قیمت مسکن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

به گفته وی در کشور ما با افزایش قیمت ها تقاضا نیز افزایش پیدا می کند به همین ترتیب روند ساخت و ساز نیز با افزایش روبرو خواهد شد.

تولا با بیان این که اجرای فاز دوم هدفمندی  یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی در بازار مسکن نیز تاثیرگذار است، تصریح کرد: قطعا افزایش قیمت نیز در بازار اتفاق خواهد افتاد.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت