لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رگبار باران و تگرگ در راه است

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و بارش تگرگ در کشور هشدار داد.

رگبار باران و تگرگ در راه است

هموطن: مهندس احد وظیفه ، افزود: بر اساس نقشه های هواشناسی تا روز سه شنبه در شمال غرب، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، نواحی مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، شمال، شمال شرق، جنوب، جنوب شرق و شرق در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود.

وب افزود: بر این اساس در روز دوشنبه در استان های گیلان، مازندران، گلستان، شمال سمنان، شرق فارس،  خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان و سه شنبه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، زنجان، قزوین، ارتفاعات البرز، شمال سمنان، جنوب گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان شرایط فوق پیش بینی می شود که با توجه به ویژگی بارش های بهاری که به صورت محلی شدید و کوتاه مدت است توصیه می شود برای پیشگیری از خسارات احتمالی توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها با احتیاط لازم انجام شود و تا حد امکان خودداری شود.

وی افزود: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی در روز یکشنبه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب، شمال غرب، غرب، مرکز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، دامنه های البرز، جنوب و جنوب شرق کشور افزایش ابر، وزش باد، رگبارهای پراکنده گاهی با رعد و برق پیش بینی می شود. در روزهای دوشنبه و سه شنبه افزایش ابر در بعدازظهرها در غالب استان های کشور به جز نواحی حاشیه خلیج فارس و جنوب غرب کشور انتظار بارش های پراکنده و در برخی نقاط رگبار و رعد و برق می رود.

وی به وضع هواش تهران اشاره کرد گفت: بر این اساس آسمان تهران در روز دوشنبه با کمی ابری به تدریج افزایش ابر در پاره ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد همراه است که حداقل و حداکثر دما به 20 و 30 درجه سانتیگراد بالای می رسد. همچنین در روز سه شنبه آسمان پایتخت کمی ابری بتدریج افزایش ابر در پاره ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز بدون تغییر نسبت به روز قبل 20 و 30 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت