فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش آلن دلون به ازدواج همجنس‌گرایان

آلن دلون بازیگر کهنه کار و ستاره محبوب سینمای فرانسه که این روزها از کریستین بوتین نامزد انتخابات فرانسه حمایت می کند، واکنش انتقادی نسبت به ازدواج همجنس گرایان داشته است...

هموطن: به گزارش پیپل، آلن دلون با حمایت از کریستین بوتین برای انتخابات دور بعدی فرانسه از برنامه «نیروی زندگی» حمایت کرد و مخالفتش را با ازدواج همجنس گرایان اعلام کرد.

این بازیگر محبوب که از دوستان نزدیک ژان-ماری لوپن است در یک فیلم کوتاه ویدیویی گفت در دور بعدی انتخابات فرانسه از کریستین بوتین حمایت می کند. این کلیپ کوتاه دیروز شنبه در گردهمایی ملی که در بخش 8 پاریس ترتیب داده شده بود، پخش شد.

دلون با حضور در برنامه تلویزیونی  فرانسه 5 نیز گفت: عذر می خواهم اما این خلاف طبیعت است. وی در روزنامه فیگارو نیز گفت این کار منجر به پذیرش فرزندخواندگی می شود و باید بگویم همه اینها مخالف با طبیعت است. اینها مرا دچار شوک می کند.

آلن دلون سابقه طولانی در موضع گیری های سیاسی و حمایت از جناح مورد نظرش دارد. او در انتخابات ریاست جمهوری 1988 از کاندیداتوری ریموند بر که ادامه دهنده تفکرات ژنرال دوگل بود، حمایت کرد. در سال 2007 این بازیگر مشهور نیکولای سارکوزی را انتخاب کرد و شعارش این بود: «موفق باشی نیکو». این در حالی است که او دوستی دیرینه ای با ژان-ماری لوپن دارد. او در مصاحبه ای با روزنامه سوییس نیز گفته بود من 40 سال گلیست بودم، اما باید با زمان حرکت کرد و جلو رفت.  

این بازیگر مشهور فرانسوی، متولد سال ۱۹۳۵ است. وی در طول زندگی حرفه ای خود با کارگردان های شناخته شده ای همچون لوکینو ویسکونتی، ژان لوک گودار، ژان پیر ملویل، میکل آنجلو آنتونیونی و لویی مال کار کرده و جوایز معتبر سینمایی مانند جایزه سزار را در کارنامه دارد. 

دلون 78 ساله که کارش را از سال 1957 شروع کرد، برای جدیدترین فیلمش در سال 2012 با عنوان «مادران سال نو مبارک!» جلوی دوربین رفت و در نقش خودش ظاهر شد. 

منبع خبر: مجله اینترنتی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت